ОБСЄ зафіксувала вісім вибухів біля Попасної

ОБСЄ зафіксувала вісім вибухів біля Попасної

712
Ukrinform
Патруль СММ ОБСЄ зафіксував вибухи поблизу Попасної, з приводу яких російські члени СЦКК відправили спостерігачів за інформацією безпосередньо до бойовиків.

Про це повідомляють зі штаб-квартири ОБСЄ.

«Приблизно о 19:15 18 грудня члени СММ, перебуваючи на передовій патрульній базі на північній околиці контрольованої урядом Попасної (69 км на захід від Луганська), чули п'ять невизначеного походження вибухів у 500-600 м до північного сходу, а також три вибухи патронів із невстановленої зброї в 1,5 км до південного заходу», - йдеться в повідомленні.

Співробітники СММ (група спостереження, що складається з п'яти офіцерів, фельдшера і перекладача) близько 19:50 телефоном поінформували офіцерів Збройних сил України і Російської Федерації Спільного центру з контролю і координації (СЦКК) про обстріл; «останні при цьому сказали, щоб Місія вступила у безпосередній контакт зі збройними формуваннями».

Читайте також: Під Горлівкою працює новітній російський комплекс радіорозвідки "Торн" - ІС

Близько 10:00 19 грудня СММ покинула передову патрульну базу і успішно дісталася до контрольованого урядом Сєверодонецька (74 км на північний захід від Луганська).

ОБСЄ підтвердила, що офіцери збройних сил Російської Федерації вийшли зі Спільного центру з контролю та координації. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-