Луганську

Луганську "перекрили" воду через мільйонні борги

Укрінформ
Луганське енергетичне об’єднання провело знеструмлення Петрівської насосної станції Попаснянського водоканалу, що забезпечує водою, зокрема, Луганськ та деякі навколишні населені пункти. Причина - мільйонні борги.

Про це повідомляє ТОВ "ЛЕО" у Facebook

"Причиною знеструмлення є борг водоканалу, що станом на 1 грудня складає 162 млн 401 тис. грн. При цьому борг сформувався якраз за рахунок боргів "ЛНР", бо 90% води, що добувається водоканалом, постачається на неконтрольовану територію. Слід відзначити, що борги Попаснянського водоканалу постійно зростають", - йдеться в повідомленні.

Так, у листопаді водоканал спожив електроенергії на 8 млн 646 тис. грн, а сплатив – лише 3 млн грн. Загалом в 2017 році оплата водоканалом електроенергії становила менш як 48,5 млн грн. А нараховано було понад 86,5 млн грн. Тобто оплата становила всього трохи більше 50% від нарахування.

А ще рік тому борг водників становив близько 120 млн. грн (без урахування штрафних санкцій). 

Читайте також: Обстріли бойовиків залишили без світла й газу мешканців села на Луганщині - Гарбуз

Луганське енергетичне об’єднання вже неодноразово відключало електропостачання об’єктам Попаснянського водоканалу, наприклад, "Петрівка" вже знеструмлювалась місяць тому.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-