Мінська група: Україна закликала до

Мінська група: Україна закликала до "тиші" 1 вересня

1218
Укрінформ
Українська сторона під час скайп-конференції Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі закликала до максимального дотримання режиму припинення вогню 1 вересня.

Про це повідомила в Фейсбуці речник представника України в ТКГ екс-президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер за підсумками скайп-зустрічі 31 серпня.

"Українська сторона закликала зробити все для того, щоб завтра, 1 вересня, режим припинення вогню був максимально дотриманий. Порушення режиму тиші з боку ОРДЛО мають бути розслідувані СММ ОБСЄ, а винні - виявлені і покарані, з конкретними прикладами та оприлюдненням таких випадків", - написала Оліфер.

Вона наголосила, що українська сторона послідовно виконує взяті на себе зобов'язання в рамках угоди про режим тиші з 25 серпня 2017 року. В той же час режим припинення вогню системно порушується з боку ОРДЛО, що свідчить про те, що Російська Федерація і ОРДЛО не дотримуються досягнутих домовленостей.

Читайте також: "Тиша" на Донбасі: окупанти змусили сили АТО відкрити вогонь у відповідь

"Свідченням тому є відсутність відповідних розпоряджень: за інформацією СММ ОБСЄ, про заклик Тристоронньої контактної групи до режиму тиші з нагоди нового навчального року незаконні збройні формування ОРДЛО дізналися зі ЗМІ", - повідомила Оліфер.

Вона також поінформувала, що Тристороння контактна група закликала ОРДЛО забезпечити повноцінний і безперешкодний доступ СММ ОБСЕ по всій території Донбасу - від лінії зіткнення до українсько-російського кордону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-