На блокпостах «ДНР» у людей відбирають ковбасу, кажуть - через чуму свиней

На блокпостах «ДНР» у людей відбирають ковбасу, кажуть - через чуму свиней

2267
Ukrinform
На блокпостах «ДНР» у людей, які перетинають лінію розмежування з боку України на окуповану територію, бойовики відбирають куплене м'ясо і ковбасу з салом, аргументуючи тим, що у ряді областей України виявлена африканська чума свиней (АЧС).

Про це кореспондентові Укрінформу розповіли кілька жителів окупованого Донецька і Макіївки, які цими днями зіткнулися з такою ситуацією.

«Ми везли продукти, куплені в магазинах на території України. Серед продуктів у нас було буквально по кілограму м'яса свинини і яловичини. Але при в'їзді в «ДНР» на пропускному пункті у нас відібрали все м'ясо - як свинину, так і яловичину. «ДНРівці» сказали, що не розбираються, де свинина, а де яловичина, тому забирають усе м'ясо через небезпеку провезення на територію республіки зараженої африканською чумою свинини», - пояснили жителі Донецька.

А жителька Макіївки, розповіла, що у неї не було м'яса, але, ретельно оглянувши сумку з продуктами, бойовики забрали сирокопчену ковбасу. «Я купила півпалки сирокопченої ковбаси, оскільки у моєї старенької мами незабаром день народження. Але на блокпосту «ДНР» ковбасу відібрали, сказавши, що вона зі свинячим салом, а значить теж може бути зараженою», - сказала жінка.

Співрозмовниці розповіли, що, відбираючи м'ясо і ковбасу, на блокпосту  ополченці радили їм купувати все це на території «ДНР». Але жінки пояснили, що в переведенні з рублів на гривні, ціна цих продуктів у Донецьку і Макіївці, та й на всій території «ДНР», у 3, а то й у 4 рази вища, ніж в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-