Жебрівський: Про екстрену евакуацію з Авдіївки не йдеться

Жебрівський: Про екстрену евакуацію з Авдіївки не йдеться

907
Ukrinform
Охочих евакуюватися з Авдіївки наразі у значних обсягах немає, про екстрену евакуацію не йдеться.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив голова донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський.

"Ми відпрацювали всі алгоритми. Є кілька санаторіїв. Як приватних, так і комунальних санаторіїв. Ми реально можемо у Святогорську розташувати 1,4 тис. дітей. Поки що бажаючих у таких об’ємах немає, а екстрену евакуацію ми не збираємося наразі проводити", - зазначив він.

Жебрівський пояснив, що питання про евакуацію населення було порушено не через обстріли з боку бойовиків, а через ситуацію із наданням комунальних послуг населенню. "У нас сьогодні навіть до четвертого поверху доходить вода. Вона йде самоплином з донецької гідрувальної станції. Через це з водою питання більш-менш стабілізоване. Зараз почало заходити дизельне пальне... Десь 30 тонн прийшло", - додав він.

При цьому Жебрівський зауважив, що люди у місті потребують ковдр і теплих речей. Водночас він зазначив, що жителі Авдіївки відчувать підтримку всієї України, і завдяки цьому паніки у місті немає.

«Дуже багато допомагають інші області, міжнародні організації. Завдяки цій підтримці в Авдіївці немає паніки», - зазначив Жебрівський.

Він також нагадав, що вчора до Авдіївки приїжджав Прем'єр-міністр. «Володимир Гройсман провів тут робочу нараду, багато спілкувався на вулицях міста із людьми. Вчора кілька разів ми мали робочі телефонні конференції із Президентом України. Це надзвичайно зараз тут важливо! Щоб люди в Авдіївці відчували і бачили, що Україна із ними, що є увага і підтримка найвищого керівництва», - зазначив Жебрівський.

Раніше Жебрівський повідомляв, що вночі в Авдіївці зменшилася кількість обстрілів, люди змогли відпочити. Незважаючи на складну ситуацію, місто працює.

Як відомо, днями в Авдіївці оголосили режим НС у зв'язку із загостренням ситуації через активізацію бойовиків і загрозу гуманітарної катастрофи в цьому населеному пункті. Місцева влада готується до можливої евакуації, проте є надія на те, що її вдасться уникнути. Поки евакуйовано людей з особливими потребами і хворих.

У будинках жителів Авдіївки підтримується тепло завдяки коксохімічному заводу, рятувальники організували пункти обігріву, для людей розвозять гарячу їжу, а в багатьох містах збирають теплі речі, продукти, медикаменти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>