Жебрівський про паради в

Жебрівський про паради в "Л/ДНР": Це нашпигований російською зброєю анклав

Укрінформ
Проведенням військових парадів в Донецьку та Луганську 9 травня мілітаристська Росія намагалася продемонструвати свою "велич" на цих окупованих територіях.

Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту Укрінформу повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

"Про які "республіки" ми можемо говорити? Насправді існує лише анклав, нашпигований рашистською зброєю. Анклав, який хочуть заморозити у тому затхлому совку. Немає ніяких "ДНР" і "ЛНР"! На сьогодні є тимчасова окупація рашистським агресором частини українською території. І Росія демонструє "велич" на цих окупованих територіях. При цьому, в порушення Мінських домовленостей, які, на жаль, виконуються лише однією стороною, Україною", - заявив він, коментуючи військові "паради" окупантів у Донецьку та Луганську 9 травня.

Він наголосив, що російська імперія у тих межах, в яких вона сьогодні є, і які хоче собі ще "доточити", може існувати лише при наявності диктатури, потужного війська та зовнішніх ворогів. Стосовно парадів у фейкових так званих "ЛНР" і "ДНР", то це  - "мавпування величі, але величі не своєї, і навіть не Росії, а величі людей, які насправді відстояли свою землю від фашистської навали", переконаний голова Донецької ОДА.

За його словами, 9 травня - це день, коли потрібно "не бряцати зброєю, а згадати, посумувати за невинно вбитими сталінським режимом у горнилі війни українцями, росіянами, солдатами інших національностей".

"Але безумовно, потрібно згадувати й дякувати за велич духу людям, які воювали проти нацизму. Потрібно віддавати землі останки знайдених, як ми це зробили 9 травня у Лимані, коли 23 воїни були перезахоронені. І ось це - шана, а не брязкання зброєю та погрози комусь. Не бажання облаштувати свою землю та країну, а бажання комусь зробити боляче – оце ключова філософія, яку сповідує рашистський авторитаризм та фейкові "ДНР" та "ЛНР", - заявив Жебрівський.

Більш детальніше коментар голови Донецької ОДА читайте на сайті Укрінформу у матеріалі "Побєдобесіє" окупантів".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-