Канада виділяє ще 331 млн на гуманітарну допомогу

25.05.2016 03:03 829

Канада направить різноманітним організаціям та агентствам, які надають гуманітарну допомогу, 331.5 млн дол.

Про це під час Всесвітнього гуманітарного саміту заявила міністр міжнародного розвитку та франкофонії Канади Марі-Клод Бібо.

«Зважаючи на масштаб нинішніх гуманітарних потреб, Канада налаштована працювати із партнерами, в тому числі на місцевому рівні, аби об’єднати зусилля і максимально посилити вплив на гуманітарні кризи. Ми особливо стурбовані щодо дівчат та жінок, які часто виявляються найуразливішими під час криз. Саме тому Канада зосереджує свої зусилля на них», - сказала Бібо.

У міністерстві міжнародного розвитку та франкофонії уточнили, що нові фінансові ресурси допоможуть найбільш вразливим прошаркам населення у 32 країнах. «Кошти будуть надані 25 досвідченим гуманітарним партнерам, зокрема кільком агентствам ООН, Червоному Хресту та недержавним організаціям, а також канадським організаціям, які беруть участь у вирішення складних гуманітарних ситуацій», - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, що вчора Канада уже оголосила про виділення 274 млн дол. на гуманітарні проекти, пов’язані із невідкладною допомогою, захистом дітей та продовольчою безпекою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-