Міжнародна коаліція посилить боротьбу проти ІДІЛ

21.01.2016 10:17 1027

Міністри оборони ключових держав коаліції (Франції США, Австралії, Великої Британії, Німеччини, Нідерландів та Італії) домовилися посилити координацію дії у боротьбі з ІДІЛ.

Про це йшлося на зустрічі глав силових відомств у Парижі, повідомила в інтерв'ю міністр оборони Австралії Маріс Пейн.

«Це була дуже важлива зустріч семи основних учасників антитерористичної коаліції, які ведуть боротьбу в Іраку та Сирії, проведена за ініціативи міністрів оборони Франції та США... Ми дуже прискіпливо обговорили нашу військову стратегію в Іраку та Сирії щоб переконатися, що робимо все для того, щоб покращити координацію та співпрацю в межах цієї стратегії», - повідомила Пейн.

За її словами продовження згаданої дискусії відбудеться під час зустрічі міністрів оборони країн НАТО наприкінці лютого.

«Це перша зустріч групи з числа міністрів оборони, які представляють країни-члени коаліції.... Це важлива ініціатива, що доводить світові і нашим громадянам, що військова стратегія, якої ми дотримуємося, спрямована на викорінення і знищення діяльності «ІД» в Іраку та Сирії»,- наголосила міністр.

За словами Маріс Пейн, окрім військової стратегії учасники зустрічі обговорили також протидію «ІД» у соцмережах та можливість збільшення вкладів у боротьбу з «ІД».

Як повідомлялося, вчора багатонаціональна військова коаліція, що проводить операцію "Inherent Resolve" в Сирії та Іраку з ліквідації осередків "Ісламської держави" на території цих країн, впродовж минулої доби провела 24 авіаудари по позиціях терористів.   

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-