Офіційну канадську опозицію очолила українка

06.11.2015 21:44 7293

Новий тимчасовий лідер Консервативної партії Канади та офіційної парламентської опозиції Рона Амброуз має українське коріння.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, її дівоче прізвище – Чапчук.

Таким чином, вона стала вже третьою українкою, що зайняла високий пост у канадській владі цього тижня. Раніше федеральними міністрами стала Христя Фріланд та Марі Анн Мигайчук.

"Ми вітаємо пані Амброуз з її обранням однопартійцями та з нетерпінням очікуємо на співпрацю. Цей тиждень продемонстрував талант та інтелект українських канадських жінок, обраних до парламенту, включно із лідером опозиції та двома міністрами", - прокоментував президент Конгресу українців Канади Павло Грод.

Зазначимо, що після відкриття парламентської сесії у грудні, партія обиратиме лідера знову. В попередньому уряді Рона Амброуз була міністром охорони здоров’я. 

Нагадаємо, Консервативна партія Канади були вимушена обрати нового лідера після того, як відомий своєю проукраїнською позицією її колишній лідер та прем’єр-міністр країни Стівен Гарпер подав у відставку, коли консерватори за результатами федеральних виборів втратили більшість у парламенті та перейшли у опозицію до ліберального уряду Джастіна Трюдо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-