Оксана Диптан: кращі блоги

Оксана Диптан

Оксана Анатоліївна Диптан - бізнес-ментор, тренер, консультант, засновник і керівник компанії Deeptan consulting. 20 років досвіду роботи у великому бізнесі, а також 8 років бізнес-освіти.

Оксана є автором персональних методик корпоративного і публічного навчання. Успішно виводить компанії на новий рівень розвитку:

- створення організаційної структури;
- реорганізація компаній;
- формування бренду;
- ребрендинг;
- аналіз ринку,
- маркетинг;
- кліентоорієнтовані корпоративні культури;
- комплексне навчання співробітників;
- управління персоналом;
- ефективні продажі;
- успішні переговори.

Клієнти Оксани Диптан, це надійні партнери в довгостроковому періоді. Завдяки індивідуальному підходу до кожного проекту, компанії перевершують свої ж поставлені цілі. Займають лідируючі позиції на ринку і продовжують нарощувати оберти.

Оксана Диптан розробила ряд унікальних методик навчання: «Ресурс особистості: у чому твоя сила?» І «Керівник Вищої Ліги». Програми розраховані на повний комплексний розвиток особистості й керівної персони. Крім навчання на курсах, учасники індивідуально консультуються з Оксаною Диптан за потребою.

Також Оксана спеціалізується на невербальному спілкуванні, розробила методологію «Мова тіла». Невербальні сигнали тіла, тонка і чуттєва частина переговорів. Уміння читати ці знаки допомагає кращому розумінню опонентів, спрощує комунікацію з оточуючими. Оксана успішно навчає розшифровувати мову тіла, прищеплює навички на рівні життя.

До слова, Оксана Диптан не просто тренер і консультант, а ще й ідейний натхненник.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-