Росія викликала послів Британії та Франції через удар ракетами Storm Shadow по Брянську

Міністерство закордонних справ РФ викликало посла Великої Британії Найджела Кейсі та посла Франції Ніколя де Рів’єра у зв’язку з ударом Сил оборони України по Брянську.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє російська служба ВВС із посиланням на заяву зовнішньополітичного відомства Росії.

У заяві МЗС РФ йдеться, що дипломатам "було висловлено рішучий протест" у зв’язку з ударом 10 березня, здійсненим Силами оборони України, по Брянську крилатими ракетами, «виробленими спільним французько-британським концерном MBDA».

Також стверджується, що унаслідок атаки по Брянську загинули семеро осіб.

У Кремлі наполягають, що атака була б неможливою без залучення британських і французьких спеціалістів, а також без передачі розвідданих, йдеться у матеріалі.

Читайте також: Україна успішно інтегрувала Storm Shadow - британський військовий

Як повідомляв Укрінформ, 10 березня Сили оборони України завдали успішних ударів ракетами повітряного базування Storm Shadow по брянському заводу мікроелектроніки «Кремній Ел».

Завод спеціалізується на дискретній напівпровідниковій техніці та інтегральних мікросхемах, які використовуються у сучасній зброї. Зокрема – у ракетах «Іскандер», дальність польоту яких становить до 500 км.