У Парижі жорстко ліквідували наметовий табір мігрантів
У Парижі правоохоронці застосували силу і спеціальні засоби для евакуації нелегального поселення на площі Республіки. Міністр внутрішніх справ назвав «шокуючими» фотографії з місця події та вимагає звіту.
Поліцейська операція була проведена напередодні увечері, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.
Як зафіксовано на відео у соцмережі журналіста Клемана Лано, правоохоронці почали застосовувати силу для демонтажу близько 500 наметів, в яких мешкали мігранти і біженці.
На площі Республіки розпочалися сутички між поліцейськими та мешканцями табору. Поліцейські і жандарми застосували силу і спецзасоби, зокрема, й проти журналістів та активістів.
Міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманен заявив у Twitter, що деякі фотоматеріали з місця події є шокуючими.
Він вимагає від керівництва поліції французької столиці докладної доповіді про дії правоохоронців.
Фото: Remy Buisine / Twitter