АПЛ: «Челсі» на виїзді здолав «Брайтон»

Мудрик через травму покинув поле наприкінці першого тайму.

«Челсі» здобув перемогу над «Брайтоном» - 2:1 у перенесеному матчі 34-го туру Англійської Прем'єр-ліги, передає Укрінформ.

Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик з'явився у стартовому складі команди. Наприкінці першого тайму українець зіштовхнувся головою із захисником «Брайтона» Таріком Лемпті та впав на газон. Медики лондонців протягом кількох хвилин надавали допомогу Михайлу. У підсумку, Мудрика замінили на француза Крістофера Нкунку на 42 хвилині зустрічі за рахунку 1:0. Заміна була проведена у зв'язку з підозрою на струс мозку в українського футболіста.

Голи за «Челсі» забили Коул Палмер та Крістофер Нкунку. За господарів у кінці матчу відзначився Данні Велбек.

Завдяки перемозі «Челсі» піднявся на шосту сходинку у турнірній таблиці АПЛ та відстає від «Тоттенгема», який йде п’ятим, на три очки. «Брайтон» займає 10 місце з 48 пунктами в активі.