«Шахтар» - володар Кубка України з футболу

У фіналі «гірники» перемогли «Ворсклу».

Донецький «Шахтар» здолав «Ворсклу» у фіналі Кубка України з футболу – 2:1, матч відбувся у Рівному, передає Укрінформ.

Відкрив фінал символічним ударом по мʼячу Захисник Маріуполя, полковник Держприкордонслужби, кавалер Ордену Данила Галицького Станіслав Керод.

«Шахтар» домінував у першому таймі, і вже наприкінці 45-хвилинки Сікан відкрив рахунок у матчі.

Початок другого тайму «гірники» розпочали активно, врешті на 56-ій хвилині Конопля збільшив перевагу своєї команди. Наприкінці поєдинку «Ворсклі» вдалось відіграти один м’яч, відзначився Ковталюк, втім цього для перемоги було замало.

Тож, 2:1, «Шахтар» перемагає та здобуває свій 14-ий кубок України. На шляху до фіналу «гірники» по черзі перегравали рівненський «Верес» (3:0), «Вікторію» із міста Суми (3:0) та одеський «Чорноморець» (4:1)

Зазначимо, що це був перший фінал Кубка України з початку повномасштабної війни, тому поєдинок отримав символічну назву "Матч вдячності" на знак подяки до українських військових.