«Шахтар» переміг «Чорноморець» у футбольному матчі УПЛ

Фото, відео

Футболісти донецького «Шахтаря» перемогли одеський «Чорноморець» (3:0) у п'ятому турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі на стадіоні «Чорноморець» в Одесі забили Георгій Судаков (34-та хвилина), Алан Патрік (45+6) та Манор Соломон (90+4); передає Укрінформ.

На 13-й хвилині у складі господарів вилучений з поля Богдан Білошевський. У паралельному поєдинку «Дніпро-1» здолав удома львівський «Рух» - 2:0.

«Шахтар» переміг «Чорноморець» / Фото: Юлій Зозуля, Укрінформ

Голи: Динило Ігнатенко (23) і Олександр Назаренко (35).

У неділю, 22 серпня, пройдуть зустрічі «Маріуполя» і луганської «Зорі» (початок о 17.00, транслюватиме телеканал «Футбол 1»), ковалівського «Колоса» і «Олександрії» (19.30, «Футбол 1»), київського «Динамо» і чернігівської «Десни» (21.30,  «2+2»).

Завершиттся 5-й тур у понеділок, 23 серпня, матчем "Львів" - «Інгулець» (Петрове), який о 19.30 покаже «Футбол 1».