Українці виграли три медалі в заключний день першості Європи з вільної боротьби

В іспанському місті Понтеведра завершилася юніорська першість Європи зі спортивної боротьби.

Останній день змагань приніс збірній України три нагороди в турнірі борців вільного стилю, повідомляє Укрінформ.

Срібні медалі виграли Олександр Євсєєнко (вагова категорія до 61 кг) та Юрій Ідзінській (125 кг), бронзовим призером став Демид Караченко (86 кг).

Днем раніше на "бронзовий" п'єдестал континентальної першості вдалося піднятися українським "вільникам" Камилю Керимову (57 кг) і Данилу Стасюку (97 кг).

Відзначимо, що єдине "золото" на першості Європи-2019 зі спортивної боротьби в скарбничку збірної України принесла Аліна Акобія (57 кг). Срібним призером в жіночій боротьбі стала Анастасія Лавренчук (65 кг), бронзовими - Марія Винник (50 кг), Вероніка Рябоволова (59 кг), Катерина Зелених (62 кг), Христина Малявка (68 кг) і Романа Вовчак (76 кг).

Титул срібного призера юніорського континентальної першості з греко-римської боротьби завоював Віталій Андрійович (82 кг).

На фото: Олександр Євсєєнко (ліворуч).