Українці виграли дві

Українці виграли дві "бронзи" у передостанній день першості Європи з вільної боротьби

На юніорській першості Європи зі спортивної боротьби в Понтеведра (Іспанія) перші комплекти нагород розіграли "вільники".

На п'єдестал континентальної першості вдалося піднятися українцям Камилю Керимову, який став бронзовим призером у ваговій категорії до 57 кг, вигравши у "малому" фіналі за 3-тє місце у Нікласа Штекля з Німеччини (8:3), і Данилу Стасюку (97 кг) - після перемоги над угорцем Артуром Вегом (5:3), повідомляє Укрінформ.

У заключний день змагань, 9 червня, нагороди юніорської першості континенту розіграють борці вільного стилю у вагових категоріях до 61, 74, 86, 92 і 125 кг.

Відзначимо, що єдине поки "золото" на континентальній першості-2019 зі спортивної боротьби в скарбничку збірної України принесла Аліна Акобія (57 кг). Срібним призером у жіночій боротьбі стала Анастасія Лавренчук (65 кг), бронзовими - Марія Винник (50 кг), Вероніка Рибовалова (59 кг), Катерина Зелених (62 кг), Христина Малявка (68 кг) і Романа Вовчак (76 кг).

Раніше титул срібного призера юніорської першості Європи з греко-римської боротьби завоював Віталій Андрійович (82 кг).