Українські легкоатлети вибороли 2 "золота" на турнірі в Падуї

Українські спортсменки Наталія Прищепа і Анна Плотіцина стали переможницями міжнародного легкоатлетичного турніру, який відбувся 2 вересня в Падуї (Італія).

Дворазова чемпіонка Європи з бігу на 800 м Наталія Прищепа не мала собі рівних і на турнірі в Італії. Цю дистанцію в Падуї вона подолала за 2.00,37 хв. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Анна Плотіцина, що спеціалізується на спринтерських бар'єрах. попри надскладний для себе рік і травми зуміла перемогти і показати найкращий результат нинішнього сезону – 13,13 с.

Катерина Табашник у секторі для стрибків у висоту з третьої спроби подолала 1,95 м і посіла друге місце. Такий же результат у Марії Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором, проте показаний у першій спробі, тому саме вона і стала переможницею змагань. Трійку найсильніших замкнула Юлія Левченко – 1,93 м.