«Манчестер Сіті» розгромив «Ліверпуль»

Суперник «Шахтаря» в Лізі чемпіонів демонструє вражаючу форму.

Стартував 4-й тур чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). В центральному матчі туру «Манчестер Сіті» переміг «Ліверпуль» 5:0. Про це повідомляє Укрінформ.

В першому таймі гості з Ліверпуля грали краще. Мане і Салах мали кілька моментів відзначитись, але втратили їх. Зате господарі своїми шансами скористались. Спочатку забив Агуеро, а потім відзначився Габріель Жезус. До того ж «Ліверпуль» залишився вдесятьох після вилучення Мане.

Після перерви Габріель Жезус та двічі Сане довели рахунок до 5:0 на користь «Ман Сіті». Команда Хосепа Гвардіоли набрала 10 очок і на деякий час очолила турнірну таблицю.  Нагадаємо, що «Манчестер Сіті» - суперник «Шахтаря» в груповому турнірі Ліги чемпіонів.

А головний фаворит сезону – «Манчестер Юнайтед» в 4-у турі АПЛ зіграє на виїзді зі «Сток Сіті». Матч відбудеться сьогодні в 19:30. Чинний чемпіон – «Челсі» гратиме в гостях у «Лестера».