Надаля можна вважати першим кваліфікованим на Підсумковий турнір

Іспанський тенісист Рафаель Надаль після десятої перемоги на Ролан Гаррос достроково гарантував собі путівку на Підсумковий турнір АТР.

У фіналі Відкритого чемпіонату Франції Надаль отримав перемогу над швейцарським тенісистом Стеном Ваврінкою і гарантував собі путівку в ТОП-8 Чемпіонської гонки АТР. Про це повідомляє sportarena

На рахунку манакорця в поточному сезоні 6915 очок, а прохідний бар'єр на Підсумковий турнір станом на 11 червня становить 6245 рейтингових пунктів.

У 2017 році Надаль здобув 42 перемоги при шести поразках - 15-разовий тріумфатор мейджорів крім Ролан Гаррос виграв турніри в Мадриді, Барселоні та Монте-Карло, а на Australian Open в Майамі і Акапулько добирався до фіналу.

Онлайн-версія Чемпіонській гонки АТР за підсумками Ролан Гаррос виглядає так:

Переможцю турнірів серії Великого шлема 2017 року досить потрапити в ТОП-20 Чемпіонської гонки, щоб відібратися на Підсумковий турнір. Виходячи з цього правила, Роджера Федерера, який на початку року виграв Australian Open, можна вважати учасником ATP World Finals, але поки - неофіційно.

У минулому році іспанець в Чемпіонській гонці посів восьме місце, але через травму не зміг приїхати в Лондон.