Всесвітні ігри-2015: медалі Україні принесли борці та плавці

У передостанній, восьмий день VI Всесвітніх ігор серед військовослужбовців в Мунгьоні (Республіка Корея) на п'єдестал піднялися українські борці греко-римського стилю та плавці.

Переможцем Ігор-2015 у ваговій категорії до 85 кг став чемпіон світу Жан Беленюк. У вирішальному протистоянні киянин змусив капітулювати Даміана Яніковського з Польщі. Ще одним "золотом" у суботу поповнила українську медальну скарбничку Марія Лівер, яка виграла 100-метрівку брасом, повідомляє Укрінформ.

У борцівському турнірі "срібло" дісталося Олександру Чернецькому (130 кг), якому у фіналі не вдалося втримати перевагу у 2 бали над естонцем Хейкі Набі. Володарями бронзових медалей стали Денис Дем'янков (66 кг) та Дмитро Пишков (75 кг), які в сутичках за 3-тє місце побороли Хусейна Мохамеда з Єгипту та іранця Бехруза Хедаята відповідно.

На п'єдестал піднявся й плавець Олексій Іванов, який показав третій результат на 100-метрівці батерфляєм.

В активі українських армійців вже 26 нагород - 5 золотих, 9 срібних та 12 бронзових. У загальнокомандному заліку "синьо-жовті" замикають ТОР-10.