Зеленський обговорив зі Свириденко нові програми підтримки українців

Володимир Зеленський заявив, що урядовою зимовою підтримкою скористалися 17,8 млн українців, і надалі будуть нові програми допомоги.

Про це Президент сказав у відеозверненні, передає Укрінформ.

"Важливо, що працюють урядові програми підтримки. 17 млн 800 тис. українців скористалися зараз програмою зимової підтримки", - повідомив він.

Як нагадав глава держави, стартували програми підтримки малого бізнесу та ФОПів, масштабується програми з тепловими пакунками.

"Це, зокрема, програма на обслуговування, купівлю генераторів і палива. Тільки за перший день цієї програми сьогодні вже 4 тис. заявок. Масштабуємо програму з тепловими пакунками і найближчими днями в регіонах, де найскладніше, роздадуть щонайменше 30 тис. таких пакунків. Стартували і кредити під 0% на купівлю генераторів", - розповів Президент.

Також, за його словами, в межах програми підтримки найбільш незахищених соціальних груп 374 тис. українців отримали допомогу по 6500 грн.

Читайте також: Підприємці за добу вже подали 2700 заявок на енергодопомогу - Свириденко

"Будуть і інші програми підтримки. Сьогодні обговорили це з Прем'єр-міністром України Юлією Свириденко. Всі мають працювати максимально, щоб полегшити людям цей зимовий надзвичайний час. І центральна влада, і влада в регіонах, громади і бізнеси. Звісно, розраховуємо, що партнери не залишаться осторонь", - резюмував Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, уряд оголосив про запуск пакету енергетичної підтримки для бізнесу. З 2 лютого ФОПи можуть оформити від 7 500 грн безповоротної допомоги від держави на підтримку роботи в складних енергетичних умовах.

 Фото архівне: Instagram/zelenskyy_official