Над мерією Оттави замайорів прапор України
На знак вшанування Дня Державного Прапора України над мерією Оттави було піднято український стяг.
Як передає кореспондент Укрінформу, до церемонії підняття прапора приєдналися депутати й сенатори, команда посольства України в Канаді, представники дипломатичної спільноти й члени української громади Оттави.
Мер Оттави Марк Саткліф запевнив, що столиця Канади продовжить підтримувати Україну у її боротьбі. “Канада твердо підтримує Україну. Мешканці Оттави непорушно солідарні з Україною й залишатимуться такими надалі. Ми підтримуємо Україну у її боротьбі за незалежність та суверенітет” - сказав Саткліф.
До присутніх із промовою звернувся також радник-посланник посольства України в Канаді Андрій Буквич. “Мир настане лише, коли ми збережемо свободу. Саме тому підтримка України сьогодні - це не лише про Україну. Це - про захист самої ідеї свободи”, - зазначив Буквич, подякувавши Канаді та канадцям за підтримку.
Наприкінці урочистої церемонії двоє дітей вдарили у дзвіночок Незалежності, віддавши шану усім, хто нині бореться за свободу, і хто віддав своє життя у цій боротьбі.
Додамо, що Оттава дотримується традиції здіймати у серпні прапор України вже кілька років поспіль.
Як повідомляв Укрінформ, після початку повномасштабного російського вторгнення, до Канади приїхали майже 300 тисяч українських шукачів притулку.