Синоптики розповіли, якою буде погода упродовж тижня
В Україні цього тижня подекуди дощитиме, але найбільш дощовим має бути понеділок. Температура вдень може доходити до +28 градусів тепла.
Про це поінформував синоптик Укргідрометцентру Іван Семиліт, повідомляє установа в Ютубі, передає кореспондент Укрінформу.
«Сьогодні у нас найбільше опадів випадає по всій території України, тоді коли у четвер опади будуть зосереджені більше по західних областях», - заявив він.
Семиліт поінформував, що у найближчі кілька діб синоптичну ситуацію по території України визначатимуть атмосферні фронти у полі зниженого атмосферного тиску та тепла волога повітряна маса.
Синоптик зазначив, що ця синоптична ситуація сприятиме активному розвитку конвекції, особливо вдень, що спричинятиме характерні та нетривалі дощі.
«Загалом завтра в Україні, окрім західних областей, випадатимуть короткочасні дощі з локальними грозами. У середу та четвер удень у західних, південних та східних областях утримуватимуться нетривалі дощі з грозами, проте у всіх інших областях очікуємо погоду без опадів», - повідомив він.
А у п’ятницю локальні короткочасні дощі поширяться майже на всю територію України, сказав Семиліт.
Синоптик зазначив, що цього тижня тепло поширюватиметься по території Української держави більш рівномірно.
«Відтак уночі повітря охолоджуватиметься до +13… +18 градусів, натомість удень максимуми сягатимуть +23… +28. І +23 буде у нас зосереджено більше у другій половині тижня, у західних областях, тоді коли до +28 градусів денні максимуми підвищуватимуться по східних областях», - заявив представник УкрГМЦ.
Семиліт повідомив, що повітряні потоки у наступні кілька днів змінюватимуть свій напрямок руху.
«Завтра очікуємо на північно-західне перенесення (вітру – ред.) зі швидкістю до 5-10 метрів за секунду. Натомість вже у середу вітер буде легким, але змінних напрямків, що може створювати дискомфортні відчуття», - поінформував він.
Як повідомлялося, в Україні у вівторок утримається дощова погода.