В Естонію з території Росії залетів дрон і врізався у трубу електростанції
Безпілотник, що був збитий з курсу, в ніч на середу залетів із російського повітряного простору в Естонію та врізався в димову трубу електростанції в Аувері.
Про це повідомляє ERR, передає Укрінформ.
За даними Поліції безпеки інцидент, внаслідок якого ніхто не постраждав, стався 25 березня о 03:43.
Зазначається, що дрон потрапив в Естонію з повітряного простору Росії. На місці інциденту працюють сапери Рятувального департаменту, керівництво провадженням здійснює Державна прокуратура, а справу розслідує Департамент поліції безпеки.
«За наявною на цей момент інформацією, дрон не був націлений на Естонію. Наразі проводяться первинні дії, розслідування з’ясує більш точні обставини», - сказала генеральна прокурорка Астрід Асі.
За попередньою оцінкою оператора енергомережі Enefit Power, електростанція не отримала безпосередніх пошкоджень, і інцидент не вплине на енергосистему Естонії.
Зазначається, що увечері вівторка та в ніч на середу Україна завдавала удару за допомогою дронів по порту Усть-Луга та об’єктах у Ленінградській області.
«Йдеться про наслідки повномасштабної агресивної війни з боку Росії. Можна припустити, що подібні інциденти повторюватимуться», - сказав генеральний директор Поліції безпеки Марго Паллосон.
Як повідомляв Укрінформ, російський порт Усть-Луга в ніч на 25 березня був атакований дронами, виникла пожежа. За даними місцевої влади, 56 БПЛА нібито були ліквідовані над Ленінградською областю цієї ночі.
Фото: Sergei Stepanov/ERR