Суд дав 3,5 роки тюрми ексдепутату Ради, який незаконно отримав майже мільйон компенсації за житло
Вищий антикорупційний суд 28 листопада 2025 року призначив три з половиною роки позбавлення волі народному депутату України VIII скликання, який незаконно отримав майже 914 тис. гривень компенсації за оренду готельного номера у столиці.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.
Суд визнав колишнього народного депутата винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, та призначив покарання у вигляді трьох років шести місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на три роки, зі штрафом у розмірі 8,5 тис. гривень.
Вирок ВАКС може бути оскаржений протягом 30 днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.
Як повідомляв Укрінформ, Вищий антикорупційний суд засудив до трьох років умовно колишнього народного депутата від партії “Блок Петра Порошенка” Руслана Демчака у справі незаконного отримання компенсації за житло в столиці.