У ПА ОБСЄ заявляють про загострення на Донбасі

Вже шостий рік поспіль в обговоренні на Парламентській асамблеї ОБСЄ домінує тема насильства на сході України.

Про це заявив президент ПА ОБСЄ Георгій Церетелі під час 18-ї зимової сесіх Асамблеї у Відні, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Ми зустрічаємося сьогодні, коли напруження досягло нових рівнів по всьому регіону ОБСЄ. Вже шостий рік поспіль у нашому обговоренні переважатимуть новини про насильство на сході України. І не тільки це, адже ми побачили з інцидентом в Азовському морі в листопаді минулого року, наскільки крихкою безпекою є в ширшому Чорноморському регіоні. Протягом минулого тижня СММ зафіксувала 37-відсоткове збільшення кількості порушень режиму припинення вогню і втратила безпілотник дальнього радіусу дії в непідконтрольних уряду районах Луганської області", - заявив він.

Президент ПА ОБСЄ додав, що в Україні, поруч з Молдовою та Північною Македонією, незабаром також пройдуть "важливі вибори з різними геополітичними наслідками".

Читайте також: В ОБСЄ обіцяють покарати тих, хто збив її дрон на окупованому Донбасі

Церетелі переконаний, для подолання різноманітних викликів, які стоїть перед регіоном ОБСЄ, потрібна "більшу трансатлантична та загальноєвропейська співпраця".