Метро на Троєщину: у КМДА показали роботи на Подільському мосту

Фото

На Подільському мостовому переході тривають роботи з улаштування конструкцій тунелів метрополітену мілкого закладання на перегоні між станціями «Затока Десенка» та «Райдужна» на території Русанівських садів.

Про це у Фейсбуці повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає Укрінформ.

«На Подільському мостовому переході тривають роботи з влаштування конструкцій тунелів метрополітену мілкого закладання на перегоні між станціями «Затока Десенка» та «Райдужна» на території Русанівських садів. Уже влаштовано тимчасові насипи під будівництво тунелю під залізницею, триває влаштування залізобетонних паль тунелю», – написав Поворозник.

Він підкреслив, що це один із важливих для міста інфраструктурних об’єктів, де тривають активні роботи.

Читайте також: Аварія в тунелі на Деміївській: Чи можливе в столиці життя без метро?

Поворозник зазначив, що нині тут будують ділянку дороги від вул. Петра Вершигори до розворотного кільця трамвая (у напрямку до вул. Оноре де Бальзака).

«Наразі здійснюються такі роботи: виправлення профілю колій трамвая, мощення міжколійного простору залізобетонними плитами, влаштування конструкцій дорожнього одягу вздовж трамвайних колій і будівництво підпірних стін», – зауважив перший заступник голови КМДА.

За словами Поворозника, наступним етапом стане винесення інженерних мереж залізниці, розбирання колій і залізничної платформи та влаштування паль тунелю в межах земляного насипу.

Крім того, він наголосив, що з’єднання Подільського мостового переходу з вулицею Оноре де Бальзака та запуск приватного транспорту цією ділянкою дороги дозволить зменшити навантаження на Північний міст і трафік транспорту з/на Троєщину.

Читайте також: У Києві відкрили нову ділянку Великої кільцевої дороги

Як повідомляв Укрінформ, у столиці відкрили рух спецтранспорту, автомобілів екстрених служб та автобусне сполучення для пасажирів з лівого берега на правий Подільсько-Воскресенським мостом.