У Львові пластичний хірург із Туреччини провів 12 складних операцій дітям із вадами обличчя

Фото

Відомий турецький пластичний хірург Хакан Агір оглянув 25 та прооперував 12 дітей у лікарні святого Миколая у Львові.

Про це у Фейсбуці повідомило Перше медоб’єднання Львова, передає Укрінформ. 

«Одна із найголовніших проблем у лікуванні дітей із вродженими вадами обличчя в Україні – це відсутність вчасної діагностики та розвиненої мережі медзакладів по всій країні, які б могли провести пацієнта шляхом від виявлення вади, створення багаторічного плану для корекції і до низки необхідних хірургічних втручань. Тут недостатньо лише Києва. Так має бути хоча б у найбільших обласних центрах. І я тут, у дитячій лікарні святого Миколая, аби ділитися своїм багаторічним досвідом із вашою чудовою командою, допомагати налагоджувати роботу, представити визнані світові протоколи лікування та техніки втручань», - розповів Хакан Агір.

Під час візиту до Львова разом із командою українських лікарів іноземний спеціаліст працював із багатьма складними випадками: розщілини м'якого та твердого піднебіння, опущення повік, вроджені деформації вух та носа. Всього було зроблено 12 операцій та проведено 25 консультацій.

Читайте також: До Львова приїхали щелепно-лицеві хірурги зі США, щоб допомогти дітям з вадами обличчя

Хакан Агір шанований спеціаліст у рідній Туреччині та Європі. Він є професором пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, доктором медичних наук, а також головним лікарем Департаменту естетичної, пластичної та реконструктивної хірургії в клініці Acibadem (Туреччина).

Вперше лікар почав приїжджати до України ще до повномасштабного вторгнення, а з 2022-го він постійно буває у Дніпрі, Харкові та Львові. Лише минулого року він провів в Україні близько чотирьох місяців, у 2024-му  вже місяць. Лікар Агір допомагає не лише українським діткам, а й пораненим військовим та цивільним. Приїжджає завжди з власної ініціативи та без підтримки будь-яких організацій, бо певен, що його місія – попри війну, допомагати підтримувати стійкість української медицини та розвивати напрямок пластичної хірургії.

У Львові пластичний хірург із Туреччини провів 12 складних операцій дітям із вадами обличчя / Фото: Facebook Першого медоб’єднання Львова

Під час свого пʼятого візиту до Львова топовий спеціаліст також оглянув діток, яких оперував під час своєї першої місії – торік у жовтні.

Як повідомляв Укрінформ, у Першому медичному об'єднанні Львова вперше провели операцію з пластики м’язів обличчя, під час якої лікарі повернули красу жінці з Луганщини, обличчя якої понівечив російський боєприпас