Нацслужба здоров'я перевірить понад 60 медзакладів

Національна служба здоровʼя України проведе моніторинг 63 медзакладів за чотирма пакетами послуг протягом першого півріччя 2024 року.

Про це пресслужба Національної служби здоровʼя повідомила у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Протягом першого півріччя 2024 року НСЗУ проведе плановий моніторинг 63 медзакладів, які надають послуги за пакетами: «Медична допомога при гострому мозковому інсульті» «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда» «Медична допомога при пологах» «Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках», - йдеться у повідомленні.

Як зазначають в НСЗУ, перелік закладів, в яких проводитиметься моніторинг, визначено за результатами розрахунку систем показників, що можуть підтвердити або спростувати факт наявності ризиків у діяльності надавачів медичних послуг за вказаними пакетами медичних послуг за ІІ півріччя 2023 року, з метою виявлення, усунення та запобігання ймовірному порушенню умов договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Читайте також: Програма медгарантій на 2024 рік: НСЗУ випустила гід для пацієнтів

Так, у 16 медзакладах буде проведено документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога при гострому мозковому інсульті».

В 11 медзакладах буде проведено документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда».

В 28 медзакладах буде проведено документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога при пологах».

Читайте також: Минулого року майже 41 тисяча пацієнтів отримали безоплатне лікування інфаркту - НСЗУ

В 8 медзакладах буде проведено документальний моніторинг щодо виконання умов договору за пакетом «Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках».

Як додали в НСЗУ, незабаром перелік надавачів, до яких буде здійснені моніторингові заходи, поповниться закладами, які мають договір за напрямом реабілітації.