БЕБ викрило зловживання під час закупівель на оборонному підприємстві

Бюро економічної безпеки України скерувало до суду обвинувальний акт стосовно експосадовця державного підприємства оборонно-промислового комплексу; його обвинувачують у зловживанні службовим становищем.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ, передає Укрінформ.

"Слідством встановлено, що колишній директор департаменту, який відповідав за логістику та закупівлі, використав своє службове становище та уклав договір з іноземною компанією на постачання конденсаторів за цінами, що суттєво перевищували їх реальну вартість", - йдеться у повідомленні.

Договір було укладено без належного економічного обґрунтування, а умови закупівлі не відповідали принципам ефективного та раціонального використання державних коштів.

Унаслідок цього державне підприємство зазнало фінансових втрат на суму понад 5 млн грн.

Колишньому посадовцю повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Обвинувальний акт скеровано до суду.

Читайте також: У Чернівцях мерія переплатила на купівлі дронів ₴1,3 мільйона - прокуратура

Як повідомлялося, Територіальне управління Бюро економічної безпеки у Полтавській області завершило досудове розслідування у справі щодо розкрадання бюджетних коштів, виділених на закупівлю квадрокоптерів для Сил оборони України; обвинувальний акт скеровано до суду.