У Польщі відбувся гала-концерт міжнародного фестивалю «Фонтан талантів»

Фото

У місті Криниця-Здруй Малопольського воєводства Польщі відбувся гала-концерт міжнародного фестивалю «Фонтан талантів».

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило генеральне консульство України у Кракові.

На прохання головного організатора – Фундації польсько-українсько-словацької дружби «Братерство», ГКУ у Кракові виступило партнером даної культурно-мистецької акції.

Учасниками фестивалю, який тривав чотири дні стало понад 700 учасників, у т.ч. юні та дорослі артисти з Вінниччини, а також талановиті українці, які знайшли тимчасовий прихисток у цьому регіоні Польщі на час війни після повномасштабного російського вторгнення в Україну.

У відкритті гала-концерту на запрошення голови Фундації «Братерство» Владислава Крейчі взяв участь генеральний консул України в Кракові Вячеслав Войнаровський.

Під час свого вітального виступу перед організаторами та учасниками фестивалю український дипломат вручив Подяку ГКУ в Кракові бургомістру гміни Криниця-Здруй Пьотру Рибі і висловив щиру вдячність керівництву Фундації польсько-українсько-словацької дружби «Братерство» та самоврядуванню і мешканцям м. Криниця-Здруй за неоціненну й вагому допомогу надану від 24 лютого 2022 року українцям, а також активний розвиток взаємин у культурно-мистецькій сфері та можливість презентації творчого потенціалу України.

Нагадаємо, у Варшаві проведуть ювілейний X фестиваль «Дні української музики», у межах якого 8, 10 та 13 вересня цього року відбудуться симфонічні концерти.

Фото: Генеральне консульство України в Кракові / Фейсбук