Зеленський анонсував нові далекобійні операції: Російська нафтова галузь буде й надалі скорочуватись

Володимир Зеленський за результатами наради з головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським та начальником Генштабу Андрієм Гнатовим анонсував нові далекобійні операції проти Росії.

Про це Президент сказав у вечірньому зверненні, передає Укрінформ.

«Була доповідь СБУ – генерал-майора Хмари, – зокрема і щодо внутрішньої безпеки тут, в Україні. Ми продовжуємо операції проти тих, хто обрав не Україну, а допомогу ворогу. З ними Україна буде жорсткою», - запевнив він.

Зеленський повідомив, що у середу була і детальна нарада з головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським та начальником Генштабу Андрієм Гнатовим.

«Я погодив їм нові наші далекобійні операції – це те, що потрібно, щоб у Росії з’явилось відчуття, що за війну їм доведеться платити своїми втратами. Російська нафтова галузь буде і надалі скорочуватись, якщо Росія обирає війну», - наголосив глава держави.

За його словами, українська влада бачить ознаки того, що політичне керівництво РФ шукає шляхи компенсувати втрати на фронті: «У них зараз окупаційне угруповання скоротилося. Вони розсилають так звані мобілізаційні розпорядження в більшій кількості, скликають росіян на так звані «військові збори», додають ще і інші шляхи, щоб продовжувати цю фактично приховану мобілізацію в більшій кількості. Ми інформацію дамо партнерам, це - чіткий аргумент, що тиску на Росію замало».

Читайте також: Зеленський обговорив із фон дер Ляєн вступ до ЄС та зміцнення ППО

Президент також нагадав, що сьогодні в Україні відзначається День Сил спеціальних операцій.

«Я привітав воїнів. Я вдячний кожному нашому спецпризначенцю за хоробрість. Сили спеціальних операцій – це справді один з найбільш сильних, славних і просто крутих елементів українського захисту. Дякую вам! Дякую, хлопці, за зустріч. Дякую, хлопці, за вишиванку», - зазначив Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, Зеленський провів нараду щодо ситуації на фронті, зокрема на Харківщині та Запоріжжі.

Фото: ОП