Російські війська не можуть просунутися на Лиманському напрямку - Трегубов
На Лиманському напрямку тривають активні бої, проте російські війська не можуть прорвати українську оборону.
Про це в телеетері повідомив речник Угруповання об’єднаних сил Віктор Трегубов, передає кореспондент Укрінформ.
«Лиманський напрямок має ключову роль у планах ворога, бо контроль над ним відкрив би доступ до північних частин Донецької області. Проте росіяни пройти його не можуть і ведуть бої лише у прилеглих селищах. Там постійно тривають активні дії, і вони кидають велику кількість людей», - зазначив Трегубов.
За його словами, на цьому напрямку сформувалася велика "сіра зона", де тривають постійні бої, проте українські підрозділи утримують позиції і не дають ворогу просунутися.
Як повідомляв Укрінформ, на Лиманському напрямку українські оборонці відбили шість ворожих спроб просунутися в бік Твердохлібового, Рідкодуба, Дробишевого, Ставків і Зарічного.
Фото: 24 ОМБр імені короля Данила