У Куп’янську залишаються оточеними близько 40 російських військових - Трегубов
У Куп’янську на північ від центру міста залишаються близько 30-40 російських військових, вони оточені українськими підрозділами і не можуть отримати підкріплення.
Про це в телеетері повідомив речник Угруповання об’єднаних сил Віктор Трегубов, передає кореспондент Укрінформ.
"На вчора - 16 активних позивних. Будемо рахувати, що рація є не в кожного... ще позавчора було більше. Будемо рахувати, що їх десь 30-35, може, 40. І ті, що є, здоров'я в них не в ідеальному стані", - зазначив Трегубов.
За словами речника, росіяни засіли у кількох будівлях на північ від центру Куп’янська і можуть лише оборонятися. Крім того, будь-які спроби підкріплення не дають результату через повне перерізання зв’язку з містом.
"Максимум, що можуть - підкидати спорядження та боєприпаси за допомогою БПЛА", - сказав Трегубов.
Як повідомляв Укрінформ, на Куп’янському напрямку російські війська йшли вперед у районі Курилівки.
Фото Укрінформу можна купити тут.