Порошенко рекомендував волонтерку на посаду заступника глави МОЗ

12.07.2016 21:25 906

Президент Петро Порошенко запропонував лікарю, волонтеру, директору гуманітарних ініціатив Світового конгресу українців Уляні Супрун посаду заступника міністра охорони здоров'я.

Крім того, під час зустрічі Порошенко привітав Супрун з річницею отримання українського громадянства, повідомляє прес-служба Глави держави. 

"Ситуація в охороні здоров’я сьогодні досягає рівня захисту національної безпеки", - наголосив Президент. Він заявив, що звернувся до уряду із проханням призначити Супрун на посаду заступника міністра охорони здоров’я.

"Дуже розраховую на вас. Раніше ми з вами приділили увагу військовій медицині, і наші воїни отримали забезпечення ліками, аптечками, послугами медиків. Але зараз завдання більш амбітне", - зазначив Порошенко.

Він наголосив, що першочерговою метою є розробка та затвердження стратегії реформування галузі охорони здоров’я. Глава держави звернувся із проханням до Уляни Супрун за короткий термін спільними зусиллями разом з урядом та Верховною Радою підготувати пропозиції і винести їх на розгляд суспільства. Президент повідомив, що проект стратегії реформування галузі охорони здоров’я буде розглянуто на засіданні РНБО.

Головним викликом він назвав корупцію у системі охорони здоров’я. "Завжди галузь була символом корупції: у фармакології, медичних послугах, у закупівлі медичного обладнання та будівництві нових лікарень. Прозора та ефективна процедура викличе довіру людей", - підкреслив Порошенко.

У свою чергу, Уляна Супрун сказала: "Як є політична воля, тоді все складеться. З вашою підтримкою, думаю, ми зможемо подолати багато проблем". Вона погодилася з необхідністю швидкої розробки та затвердження стратегії реформи охорони здоров’я та презентації її громадянам, щоб "вони зрозуміли, чому система міняється, і не боялися змін".

Фото: прес-служба Президента

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-