Уманський

06 жовтня 2021

27 листопада 2020


Єрмак розповів про зустріч зі своїм колишнім радником Уманським

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що його колишній радник Ігор Уманський мав багато можливостей донести до керівництва держави та правоохоронної системи будь-яку інформацію щодо ситуації у Податковій і Митній службах.

18 листопада 2020

12 листопада 2020

28 травня 2020

30 квітня 2020


Заяви Уманського: Рада розширила проміжок часу, який охопить ТСК

Верховна Рада ухвалила постанову "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до значних втрат дохідної частини Державного бюджету України" (№0034).

25 квітня 2020


Нефьодов - про заяви Уманського: Мені особисто нема чого соромитися

Колишній голова Митної служби Максим Нефьодов не обговорював із представниками Офісу Президента заяв ексміністра фінансів Ігоря Уманського щодо можливих корупційних оборудок, до яких, нібито, причетні посадові особи Податкової та Митної служб України.


Звільнений Верланов подав заяву на Уманського в Офіс генпрокурора

Звільнений з посади голови Державної податкової служби Сергій Верланов 23 квітня подав до Офісу генпрокурора заяву з проханням зареєструвати кримінальне провадження за фактом неправдивого повідомлення про злочин ексміністром фінансів Ігорем Уманським.

24 квітня 2020


Створення ТСК щодо заяв Уманського ініціював Президент – Єрмак

Питання про створення у Верховній Раді Тимчасової слідчої комісії щодо перевірки інформації ексміністра фінансів Ігоря Уманського про корупцію запропонував внести до порядку денного позачергової сесії Президент.


У Раді створили ТСК для перевірки заяв Уманського про “податкові схеми”

Верховна Рада ухвалила постанову №3358 «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до значних втрат дохідної частини Державного бюджету України».

22 квітня 2020


Єрмак запропонував Уманському посаду радника

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак запропонував ексміністру фінансів Ігорю Уманському стати його радником і у цьому статусі зайнятися викоріненням корупційних схем на митниці.

30 березня 2020

07 березня 2020

06 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-