Ультраправі

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

13 квітня 2024


У Франції ультраправі лідирують у рейтингу на європейських виборах

За список «Національного об’єднання» на чолі з Жорданом Барделла (політична сила Марін Ле Пен) на європейських виборах 9 червня готові голосувати понад 30% французів. Президентський блок «Відродження» має вдвічі менше симпатиків, і його наздоганяє Соціалістична партія.


Лідер нідерландських ультраправих розкритикував надання додаткової допомоги Україні

Лідер нідерландської ультраправої PVV (Партія свободи) Герт Вілдерс, чия партія перемогла на дострокових парламентських виборах у Нідерландах, висловив невдоволення щодо надання ще мільярда євро на військову допомогу Україні.

31 березня 2024


Ультраправі політики з Франції та Німеччини корумповані Кремлем - євродепутатка

Депутатка Європарламенту від французької групи "Відродження" та голова підкомітету з питань безпеки й оборони Наталі Луазо назвала ультраправих політиків Франції та ФРН корумпованими Росією.

15 березня 2024

14 березня 2024


Лідер нідерландської ультраправої партії PVV заявив, що готовий відмовитися від намірів очолити уряд

Лідер нідерландської ультраправої PVV (Партія свободи) Герт Вілдерс, чия партія перемогла на дострокових парламентських виборах у Нідерландах неочікувано заявив, що готовий відмовився від намірів очолити уряд.

07 березня 2024

03 лютого 2024

30 листопада 2023


Вибори в Нідерландах: почесний консул України закликав не боятися перемоги ультраправих

Почесний консул України у Королівстві Нідерланди Карел Бургер Дірвен закликав не боятися результатів парламентських виборів, на яких перемогла ультраправа Партія свободи (PVV) Герта Вілдерса.

23 листопада 2023

22 листопада 2023


На парламентських виборах у Нідерландах лідирує ультраправа PVV - екзитпол

За даними центру дослідження громадської думки Ipsos, на дострокових парламентських виборах у Нідерландах лідирує Партія свободи (PVV) на чолі з Гертом Вілдерсом, яка може розраховувати на 35 зі 150 місць у парламенті.

30 грудня 2022

24 червня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-