Юлія Кузьменко

24 січня 2022


Справа Шеремета: суд залишив Антоненка і Кузьменко під нічним домашнім арештом

Шевченківський районний суд міста Києва у рамках розгляду справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета залишив під нічним домашнім арештом двох обвинувачених у цій справі – Андрія Антоненка і Юлію Кузьменко.

19 листопада 2021


Справа Шеремета: суд продовжив запобіжні заходи трьом обвинуваченим

Шевченківський районний суд міста Києва продовжив строк дії запобіжних заходів для двох обвинувачених у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета — Юлії Кузьменко та Андрію Антоненку, і строк дії обов’язків для ще однієї обвинуваченої у справі — Яни Дугарь, до 19 січня 2022 року.

19 жовтня 2021

18 жовтня 2021

28 вересня 2021


Справа Шеремета: суд долучив два томи доказів захисту Кузьменко

Шевченківський районний суд Києва у рамках розгляду справи про вбивство журналіста Павла Шеремета щодо трьох обвинувачених – Юлії Кузьменко, Андрія Антоненка та Яни Дугарь, - перейшов до стадії долучення доказів сторони захисту до матеріалів справи.

02 вересня 2021

01 вересня 2021

17 серпня 2021

10 серпня 2021


Обвинувачувана у справі Шеремета лікар Кузьменко вийшла на роботу - активісти

Обвинувачувана у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, лікар і волонтер Юлія Кузьменко вперше із грудня 2019 року приїхала на свою роботу у Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ, і тепер на неї чекає адаптація до робочого процесу та відновлення практичних навичок.

04 серпня 2021

03 серпня 2021


Суд у справі Шеремета дослідив експертизу «ходи Кузьменко»

Шевченківський районний суд Києва під час розгляду справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета досліджував матеріали справи, надані прокурором, серед яких була експертиза ходи щодо однієї з обвинувачених у справі Юлії Кузьменко.

27 липня 2021

29 червня 2021


Суд продовжив запобіжні заходи Кузьменко і Дугарь на два місяці

Шевченківський районний суд Києва продовжив на два місяці запобіжний захід у вигляді домашнього арешту для обвинувачуваної у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко та дії обов'язків для іншої обвинувачуваної у цій справі - Яни Дугарь.

22 червня 2021


Суд у справі Шеремета розглядає продовження запобіжного заходу Антоненку

Шевченківський райсуд Києва у рамках розгляду справи про вбивство журналіста Павла Шеремета щодо обвинувачених перейшов до розгляду клопотань, які стосуються запобіжного заходу Андрію Антоненку.

15 червня 2021

23 березня 2021


Суд продовжив на два місяці запобіжні заходи Антоненку, Кузьменко і Дугарь

Шевченківський районний суд продовжив строком на 2 місяці запобіжні заходи для двох обвинувачених у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета - Андрія Антоненка і Юлії Кузьменко, а також строк дії обов'язків для третьої обвинуваченої у справі — Яни Дугарь, теж на 2 місяці.


Суд розглядає продовження запобіжних заходів Антоненку, Кузьменко та Дугарь

Шевченківський районний суд Києва розглядає клопотання сторони обвинувачення про продовження запобіжних заходів обвинуваченим у справі вбивства журналіста Павла Шеремета Андрію Антоненку, Юлії Кузьменко та Яні Дугарь.

25 лютого 2021

16 лютого 2021

15 лютого 2021

02 лютого 2021


Суд продовжив запобіжні заходи Антоненку, Кузьменко і Дугарь до 2 квітня

Шевченківський райсуд Києва продовжив до 2 квітня включно дію запобіжних заходів обвинуваченим у справі про вбивство Шеремета Андрію Антоненку і Юлії Кузьменко, а також строк дії обов'язків для третьої обвинуваченої Яни Дугарь.


Прокурори просять продовжити запобіжні заходи Антоненку, Кузьменко та Дугарь

Шевченківський райсуд Києва почав розгляд клопотань прокурорів щодо продовження запобіжних заходів обвинуваченим у справі про вбивство Шеремета Андрію Антоненку і Юлії Кузьменко, а також строку дії обов'язків для третьої обвинуваченої Яни Дугарь.

19 січня 2021


«Білоруські свідчення» не змінять версію слідства щодо Антоненка, Кузьменко і Дугарь - джерело

Свідчення ексспівробітника білоруського спецпідрозділу "Алмаз" Ігоря Макара у рамках розслідування кримінальної справи щодо організаторів убивства журналіста Павла Шеремета не змінять версію слідства відносно підозрюваних Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко і Яни Дугарь.

12 січня 2021

05 січня 2021


Ніхто із обвинувачених у справі Шеремета не має відношення до білоруського КДБ - Кузьменко

Обвинувачена у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Юлія Кузьменко заявила, що ніхто з трьох обвинувачених у цій справі — ні вона сама, ні Андрій Антоненко, ні Яна Дугарь — не мають жодного відношення до білоруського КДБ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-