Юлія Кузьменко

01 квітня 2020

18 березня 2020

Справа Шеремета: суд щодо запобіжного заходу Кузьменко перенесли

Судове засідання з розгляду клопотання захисту щодо зміни запобіжного заходу для підозрюваної у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, лікарки і волонтерки Юлії Кузьменко перенесли на 3 квітня через карантин.

06 березня 2020

14 лютого 2020

Адвокат просить суд відпустити Кузьменко з-під варти - прокурор проти

Адвокат підозрюваної у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, лікаря і волонтера Юлії Кузьменко, Тарас Безпалий просить апеляційний суд обрати його підзахисній запобіжний захід, не пов’язаний з триманням під вартою.

Вбивство Шеремета: суд розглядає апеляцію на арешт Кузьменко

Київський апеляційний суд розпочав розгляд апеляцію на рішення про продовження до 3 квітня запобіжного заходу підозрюваній у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, лікарю й волонтеру Юлії Кузьменко.

06 лютого 2020

04 лютого 2020

03 лютого 2020

Вбивство Шеремета: суд залишив Кузьменко під вартою

Печерський районний суд залишив під вартою підозрювану у причетності до вбивства Павла Шеремета Юлію Кузьменко. Це рішення близько сотні активістів, які прийшли підтримати підозрювану, зустріли криками “Ганьба”.

23 січня 2020

Суд щодо запобіжного заходу Кузьменко оголосив перерву до 3 лютого

Печерський районний суд Києва оголосив перерву до 3 лютого у засіданні щодо розгляду клопотання про зміну запобіжного заходу підозрюваній у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-