Твоя країна FEST

11 червня 2019

10 жовтня 2018

Організатори розповіли, чого чекати від "Твоя Країна fest" наступного року

Фестиваль "Твоя Країна fest", що відбувся за підтримки Міністерства інформаційної політики та проходив протягом серпня-вересня у семи прикордонних містах України вже наступного року охопить більше українських міст та залучить нових музичних виконавців.

01 жовтня 2018

30 вересня 2018

23 вересня 2018

19 вересня 2018

16 вересня 2018

07 вересня 2018

06 вересня 2018

"Лагідна українізація": Твоя Країна fest їде ще до чотирьох прикордонних міст

Фестиваль української музики "Твоя Країна fest", що відбувся за підтримки МІП, у серпні побував в Ізмаїлі - на кордоні з Румунією, Генічеську - біля адмінмежі з окупованим Кримом - та прифронтовому Маріуполі, а нині вирушає у мандрівку чотирма прикордонними містами України.

25 серпня 2018

19 серпня 2018

На "Твоя країна fest" у Генічеськ приїхали і жителі Криму - голова ОДА

На фестиваль сучасної української музики "Твоя Країна fest", який у суботу відбувся у на Херсонщині у розташованому біля адмінмежі з тимчасово анексованим Росією Кримом місті Генічеськ, приїхали навіть жителі Криму.

Генічеськ хоче зробити фестиваль "Твоя країна fest" щорічним

У Генічеську Херсонської області, недалеко від адмінкордону з окупованих Кримом, з величезним успіхом відбувся фестиваль сучасної української музики «Твоя Країна fest», який проходить у 7 містах України за підтримки Міністерства інформаційної політики.

18 серпня 2018

“Твоя Країна fest”: українські музиканти їдуть на адмінкордон з Кримом

У Генічеську Херсонської області, неподалік адмінкордону з окупованим Кримом, 18 серпня відбудеться фестиваль “Твоя Країна fest”, організований за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

17 серпня 2018

Українські співаки поділилися враженнями від фестивалю "Твоя країна FEST"

Місто Генічеськ на Херсонщині 18 серпня зустрічає фестиваль сучасної української музики "Твоя країна FEST". Це друге із семи запланованих міст, де виступатимуть гурт "Мандри", Марія Бурмака, гурт «Антитіла», гурт «Тартак», гурт GypsyLyre та Іванка Червінська.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-