
Греція та Болгарія торік майже весь природний газ отримували в обхід України – S&P
Греція та Болгарія у 2020 році практично весь природний газ отримували через новий газопровід «Турецький потік» в обхід України.
09 лютого 2021
Греція та Болгарія у 2020 році практично весь природний газ отримували через новий газопровід «Турецький потік» в обхід України.
26 жовтня 2020
Після виявлення нових газородовищ Анкара може стати повністю енергонезалежною від Росії
03 жовтня 2020
Санкції США вплинуть на продовження будівництва російського газопроводу "Турецький потік", який має пройти через Болгарію.
22 липня 2020
Нижня палата Конгресу США переважною більшістю голосів ухвалила законопроєкт щодо фінансування потреб оборони наступного року, який передбачає санкції проти російського "Північного потоку - 2", а також другої нитки "Турецького потоку".
15 липня 2020
Офіційний Вашингтон оголосив про включення до повноважень закону CAATSA (протидія противникам Америки шляхом введення санкцій – ред.) російських проєктів "Північний потік – 2" та другої нитки "Турецького потоку".
30 червня 2020
У червні транзит газу по південному маршруту ГТС України склав 26,5 млн куб. м, що на 50% перевищує показники травня та в 4 рази більше, ніж у квітні місяці.
27 червня 2020
Угорська компанія MOL оголосила в суботу, що приєднається до газопроводу «Турецький потік», що був прокладений з Росії до Туреччини. У компанії повідомили про приєднання до газопроводу через Сербію.
03 травня 2020
Після пуску першої черги «Турецького потоку» Україна майже повністю втратила транзит газу з Російської федерації до Туреччини, Греції та Болгарії.
28 січня 2020
Постачання газу із Росії в Угорщину через трубопровід «Турецький потік» може розпочатися наприкінці 2021 або на початку 2022 року.
09 січня 2020
Україна через запуск газопроводу "Турецький потік" недоотримуватиме 450 млн дол. на рік, однак Оператор ГТС планує компенсувати цей дохід за рахунок надання нових послуг.
Навіщо Росія збудувала для Туреччини газову трубу, та якими можуть бути її подальші перспективи
08 січня 2020
У Стамбулі запустили в експлуатацію газопровід "Турецький потік", який пролягає в обхід України.
Європейська Комісія застосовуватиме до європейської гілки "Турецького потоку" загальні енергетичні правила Євросоюзу, зокрема, положення "Газової директиви ЄС, яка передбачає обмеження щодо монопольної експлуатації газопроводів.
11 грудня 2019
Будівництво російських газопроводів "Північний потік-2" і "Турецький потік" не буде зупинено у зв'язку з введенням санкцій США.
25 жовтня 2019
Окружний суд Амстердама за заявою НАК "Нафтогаз України" дав дозвіл на арешт акцій компанії South Stream Transport BV - дочки "Газпрому", яка відповідає за будівництво Турецького потоку через Чорне море.
28 серпня 2019
Президент РФ Володимир Путін заявив, що газ по газопроводу "Турецький потік" потече до Туреччини до кінця 2019 року.
26 липня 2019
Російська влада хоче укласти з Києвом короткострокову угоду про транзит газу до Європи, щоб виграти необхідний час для завершення будівництва газопроводів в обхід України.
13 грудня 2018
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган у четвер оголосив цілі уряду на наступні три місяці роботи.
08 грудня 2018
Росія готова протягнути газопровід TurkStream до Греції.
12 червня 2017
Віце-президент Єврокомісії з питань Енергетичного союзу Марош Шефчович підтримує Україну в питанні збереження транзитного статусу та продовжує слідкувати за здійсненням реформ в енергетичному секторі.
10 березня 2017
Президент Туреччини Реджеп Ердоган на переговорах у Москві 10 березня з президентом Росії Володимиром Путіним обговорювали введення безвізового режиму, врегулювання сирійського конфлікту та економічні питання.
08 лютого 2017
Президент Росії Володимир Путін підписав закон про ратифікацію угоди між РФ та Туреччиною щодо будівництва газопроводу "Турецький потік".