Тука

15 серпня 2019

30 липня 2019


Тука виступає проти ліквідації МінТОТ

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука не підтримує ініціативу Офісу Президента Володимира Зеленського ліквідувати МінТОТ.

28 листопада 2017

27 листопада 2017

22 листопада 2017

20 листопада 2017


Тука вважає, що Росія не причетна до вбивства Окуєвої

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука вважає, що російські спецслужби не мають відношення до вбивства Аміни Окуєвої, а також вибуху, в якому постраждав народний депутат Ігор Мосійчук.

03 листопада 2017


Вбивство депутата БПП: Тука побачив дві версії

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Гергій Тука побачив дві версі у вбивстві лідера фракції БПП "Солідарність" у міській раді Сєверодонецька Сергія Самарського. 

24 жовтня 2017


Реінтеграція Донбасу: підстав "влаштовувати гембель" на другому читанні немає - Тука

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука вважає, що немає перешкод для ухвалення найближчим часом у другому читанні законопроекту про відновлення державного суверенітету над окупованою частиною Донецької і Луганської областей (№7163).


Статистика щодо переселенців перебільшена через пенсійний туризм - Тука

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука вважає, що статистику щодо кількості ВПО буде реальною лише після розділення процесу отримання пенсій особами, які живуть на непідконтрольній території України, і цього статусу.

28 серпня 2017


Тука вірить, що Рада восени розгляне законопроект про деокупацію Донбасу

Законопроект "Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей України" у вересні має бути поданий на розгляд до Верховної Ради.

19 серпня 2017


Тука не вірить, що мінська зустріч Волкера матиме результат

Під час зустрічі спецпредставника Державного департаменту Сполучених Штатів Америки у справах України Курта Волкера з представником уряду Російської Федерації буде йти розмова про ситуацію на Донбасі. Проте важливо, щоб питання Донбасу не відокремлювалося від питання Криму.


Тука вірить, що візит Меттіса вплине на ситуацію в Криму й зоні АТО

Зустріч Президента Петра Порошенка та міністра оборони Степана Полторака з главою Пентагону Джеймсом Меттісом може позитивним чином позначитися на майбутньому антиросійських санкцій, а також на ситуації в зоні конфлікту на Донбасі та в Криму.

12 серпня 2017


Тука: Рева не "кровожерливий буржуй", який п'є кров пролетаріату

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука вважає невиправданою хвилю критики на адресу міністра соцполітики Андрія Реви через його заяву про те, що українці витрачають на їжу 50% доходів, оскільки багато їдять.

03 серпня 2017


Тука каже, що росЗМІ перекрутили його слова про "зону ризику" в Україні

Російські ЗМІ перекрутили слова заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгія Туки про існування певної "зони ризику" в південних областях України.

11 липня 2017

05 липня 2017


Тука привітав жителів Слов'янська з третьою річницею визволення

Заступник міністра Міністерства з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука привітав жителів та військових з З-ю річницею визволення міста Слов'янськ Донецької області від проросійських бойовиків.

29 червня 2017


Тука заявив, що Донбас приречений через радіацію - треба відселяти людей

На Донбасі відбувається підвищення рівня радіації у природних водах через затоплення шахт і підняття зараженої води, що призведе, за аналітичними матеріалами НАН України, до розповсюдження її не тільки на контрольовані території України, а й на територію Росії. 

20 червня 2017

19 червня 2017


Нардепи хочуть прописати в законах термін “колаборант”

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив, що народні депутати працюють над визначенням і введенням поняття "колаборант" у юридичне поле.

15 червня 2017

07 червня 2017

28 травня 2017

24 травня 2017

23 травня 2017

12 травня 2017


Тука попереджає про нову хвилю переселенців

За прогнозами Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, ще 300 тисяч осіб на тимчасово неконтрольованій територій Донбасу найближчим часом залишаться без роботи через закриття промислових підприємств і вимушені будуть шукати нові джерела для існування. 

05 травня 2017

03 травня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-