ТСК

20 вересня 2022


Рада створила дві ТСК - щодо сексуального насильства армії рф та порушень у сфері гумдопомоги

У Верховній Раді сьогодні створили дві Тимчасові слідчі комісії: з питань розслідування фактів сексуального насильства, вчиненого внаслідок збройної агресії рф, та з питань можливих порушень у сфері гуманітарної допомоги.

08 серпня 2022


Раді пропонують створити ТСК для розслідування сексуального насильства у ході війни

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування фактів сексуального насильства, вчиненого внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

27 липня 2022


У Раді хочуть створити ТСК – вивчатимуть, що призвело до кризи в енергетиці

У Верховній Раді зареєстрований проєкт постанови про утворення парламентської Тимчасової спеціальної комісії з попереднього розгляду питань щодо порушення законодавства, які призвели до кризових явищ на енергетичному ринку України.

19 липня 2022


Рада створила ТСК для контролю за використанням міжнародної допомоги

Верховна Рада проголосувала за постанову №7563 про утворення Тимчасової спеціальної комісії з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час воєнного стану.

14 липня 2022


Єрмак пропонує створити ТСК з питань контролю за використанням зброї від партнерів

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак пропонує народним депутатам створити Тимчасову спеціальну комісії для підготовки і розгляду питань, пов‘язаних із контролем над використанням зброї, отриманої від партнерів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-