ТСК

14 вересня 2021

13 вересня 2021


Корупція та банкрутства: що планує розслідувати «космічна» ТСК Ради

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з питань розслідування можливих протиправних дій посадових осіб Державного космічного агентства та підприємств космічної галузі має на меті відновити космічний потенціал України та продемонструвати іноземним партнерам готовність до роботи в цьому напрямку.

10 вересня 2021


«Либідь», «Циклон-4» і не тільки: Рада створила ТСК із розслідування зловживань у Держкосмосі

Верховна Рада ухвалила постанову №5477 "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих протиправних дій посадових осіб Державного космічного агентства України (Національного космічного агентства України) та підприємств космічної галузі, зокрема, під час реалізації проєктів "Либідь" та "Циклон-4".

09 вересня 2021


Рада ухвалила звіт про стан Укрзалізниці – які порушення виявила ТСК

Верховна Рада ухвалила звіт Тимчасової слідчої комісії з питань перевірки та оцінки стану "Укрзалізниці", розслідування фактів можливої бездіяльності, порушення законодавства України органами управління зазначеного підприємства, що призвели до значного погіршення технічного стану підприємства та основних виробничих показників.

17 липня 2021


Пожежі на Луганщині: у парламенті вимагають звільнити начальника обласної ДСНС

Тимчасова слідча комісія (ТСК) з розслідування причин пожеж у Луганській області, що сталися у 2020 році, вимагає відставки очільника Державної служби з надзвичайних ситуацій Луганської області Михайла Пшика.

14 липня 2021


Парламентська ТСК ініціює створення Держслужби у справах дітей

Рада схвалила звіт Тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування випадків та причин порушення прав дитини під час здійснення децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реформування системи закладів інституційного догляду та виховання, реалізації права дитини на сімейне виховання та усиновлення, розвитку (модернізації) соціальних послуг.

06 липня 2021


ТСК у Раді запитає силовиків, чи була держзрада у справі «вагнерівців» — Арестович

Парламентська ТСК відправить запити в Головне управління розвідки, Службу безпеки та Офіс Генпрокурора щоб з'ясувати, чи планувалася і чи була зірвана спецоперація із затримання найманців "ПВК Вагнера".

17 червня 2021


Арахамія просить прибрати Кузьміна з ТСК щодо співпраці з Росією

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія звернувся до "Опозиційної платформи – За життя" з проханням прибрати нардепа Рената Кузьміна з ТСК з розслідування дій високопосадовців проти суверенітету України.

03 червня 2021

19 травня 2021


Рада не змогла створити ТСК щодо «вагнерівців»

Верховна Рада не утворила Тимчасову слідчу комісію для розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих протиправних дій посадових осіб, що могли призвести до уникнення кримінальної відповідальності членами «приватної військової компанії Вагнера».

17 травня 2021

18 березня 2021


Міністрам доручили проаналізувати роботу правління та наглядової ради Укрзалізниці

Прем’єр–міністр Денис Шмигаль доручив міністрам надати аналітичну інформацію про роботу АТ «Укрзалізниця» з 2015 року, а також про роботу наглядової ради та правління підприємства у період з 2017 до 2021 року.

17 березня 2021


Комітет пропонує Раді створити ТСК щодо «плівок Медведчука-Суркова»

Комітет ВР з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту підтримав створення тимчасової слідчої комісії, яка вивчить все, що стосується плівок Медведчука-Суркова та інших резонансних справ.

15 березня 2021


«Плівки Суркова-Медведчука» і не тільки: Арахамія пропонує Раді створити ТСК

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія зареєстрував проєкт постанови про створення у ВР тимчасової слідчої комісії для розслідування можливих протиправних дій представників державної влади та інших осіб, спрямованих на співпрацю з державою-агресором.

13 березня 2021

10 березня 2021

09 березня 2021


Жмак прокоментував ініційований ТСК розгляд компетенції правління Укрзалізниці

Голова правління "Укрзалізниці" Володимир Жмак сподівається, що ініційоване Тимчасовою слідчою комісією з питань перевірки та оцінки стану "УЗ" питання розгляду компетенції правління компанії є непорозумінням.

25 лютого 2021


Корнієнко не виключає створення у Раді ТСК щодо «плівок Медведчука-Суркова»

Голова партії, перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко вважає, що у ВР може бути створена тимчасова слідча або спеціальна комісія з розслідування фактів, озвучених у телефонній розмові нібито Віктора Медведчука і Владислава Суркова.

29 січня 2021

27 січня 2021

16 грудня 2020


Рада утворила ТСК для розслідування причин збитковості вугільних підприємств

Верховна Рада ухвалила постанову “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування причин збитковості підприємств вугільно-промислового комплексу” (№2528).

02 грудня 2020


Рада утворила ТСК щодо пожеж на Луганщині

Народні депутати ухвалили постанову №4262 про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування причин виникнення у 2020 році масштабних пожеж у Луганській області.

10 листопада 2020

20 жовтня 2020


«Слуги народу» хочуть створити ТСК у Раді для розслідування пожеж на Луганщині

Народні депутати від парламентської фракції партії "Слуга народу" Руслан Горбенко і заступник голови фракції "СН" Максим Ткаченко ініціюють створення ТСК із розслідування пожеж на Луганщині.

29 вересня 2020

28 вересня 2020


Віцеспікерка вважає, що використанням грошей із COVID-фонду має зайнятися ТСК

Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк закликає парламентаріїв обговорити необхідність створення Тимчасової слідчої комісії для з’ясування ефективності використання коштів Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.


ТСК щодо "вагнерівців": "Голос" збере підписи для позачергової Ради

Депутатська фракція "Голос" збиратиме підписи на підтримку проведення позачергової сесії Верховної Ради для розгляду проєкту постанови про створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування справи "вагнерівців".

24 вересня 2020


Комітет рекомендує депутатам визначитися з ТСК щодо “вагнерівців” у залі Ради

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував Верховній Раді винести проєкт постанови про створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування справи “вагнерівців” у зал засідань для голосування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-