ТСК

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

21 березня 2024

22 лютого 2024

29 січня 2024


У Раді створять ТСК з питань Києва

У Верховній Раді ініціювали створення нової тимчасової спеціальної комісії з питань Києва та його функціонування під час воєнного стану.

21 грудня 2023


У Раді з’явиться ТСК з питань захисту прав постраждалих від збройної агресії Росії

Верховна Рада підтримала проєкт постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії ВР з питань захисту майнових та немайнових прав внутрішньо переміщених та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії РФ проти України.

24 серпня 2023


Рада утворила ТСК з розробки держполітики щодо взаємодії з національними рухами у РФ

Верховна Рада утворила Тимчасову спеціальну комісію з питань розробки основних засад державної політики щодо взаємодії з національними рухами малих та корінних народів Російської Федерації.

21 серпня 2023


У Раді планують створити ТСК з розробки держполітики щодо взаємодії з національними рухами у РФ

Регламентний комітет Верховної Ради підтримав проєкт постанови про створення Тимчасової спеціальної комісії, яка розроблятиме основні засади державної політики щодо взаємодії з національними рухами народів Російської Федерації.

13 липня 2023

10 червня 2023

30 травня 2023


Рада утворила ТСК з питань розслідування шахрайства у сфері фінансових послуг

Верховна Рада утворила Тимчасову слідчу комісію із питань розслідування можливих фактів шахрайства у сфері фінансових послуг, які здійснюються з використанням інформаційних, електронних комунікаційних систем та електронних комунікаційних мереж.

26 квітня 2023

25 квітня 2023


В Україні створили понад мільйон місць для проживання переселенців – звіт ТСК

В Україні офіційно зареєстровано 4 857 200 внутрішньо переміщених осіб. Для них створено більше мільйона місць для проживання, серед яких у регіонах України – 144 тисячі вільних місць, у тому числі 31 тисяча – для довготривалого перебування.

20 вересня 2022


Рада створила дві ТСК - щодо сексуального насильства армії рф та порушень у сфері гумдопомоги

У Верховній Раді сьогодні створили дві Тимчасові слідчі комісії: з питань розслідування фактів сексуального насильства, вчиненого внаслідок збройної агресії рф, та з питань можливих порушень у сфері гуманітарної допомоги.

08 серпня 2022


Раді пропонують створити ТСК для розслідування сексуального насильства у ході війни

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування фактів сексуального насильства, вчиненого внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

27 липня 2022


У Раді хочуть створити ТСК – вивчатимуть, що призвело до кризи в енергетиці

У Верховній Раді зареєстрований проєкт постанови про утворення парламентської Тимчасової спеціальної комісії з попереднього розгляду питань щодо порушення законодавства, які призвели до кризових явищ на енергетичному ринку України.

19 липня 2022


Рада створила ТСК для контролю за використанням міжнародної допомоги

Верховна Рада проголосувала за постанову №7563 про утворення Тимчасової спеціальної комісії з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час воєнного стану.

14 липня 2022


Єрмак пропонує створити ТСК з питань контролю за використанням зброї від партнерів

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак пропонує народним депутатам створити Тимчасову спеціальну комісії для підготовки і розгляду питань, пов‘язаних із контролем над використанням зброї, отриманої від партнерів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-