ТСК

18 березня 2021


Міністрам доручили проаналізувати роботу правління та наглядової ради Укрзалізниці

Прем’єр–міністр Денис Шмигаль доручив міністрам надати аналітичну інформацію про роботу АТ «Укрзалізниця» з 2015 року, а також про роботу наглядової ради та правління підприємства у період з 2017 до 2021 року.

17 березня 2021


Комітет пропонує Раді створити ТСК щодо «плівок Медведчука-Суркова»

Комітет ВР з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту підтримав створення тимчасової слідчої комісії, яка вивчить все, що стосується плівок Медведчука-Суркова та інших резонансних справ.

15 березня 2021


«Плівки Суркова-Медведчука» і не тільки: Арахамія пропонує Раді створити ТСК

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія зареєстрував проєкт постанови про створення у ВР тимчасової слідчої комісії для розслідування можливих протиправних дій представників державної влади та інших осіб, спрямованих на співпрацю з державою-агресором.

13 березня 2021

10 березня 2021

09 березня 2021


Жмак прокоментував ініційований ТСК розгляд компетенції правління Укрзалізниці

Голова правління "Укрзалізниці" Володимир Жмак сподівається, що ініційоване Тимчасовою слідчою комісією з питань перевірки та оцінки стану "УЗ" питання розгляду компетенції правління компанії є непорозумінням.

25 лютого 2021


Корнієнко не виключає створення у Раді ТСК щодо «плівок Медведчука-Суркова»

Голова партії, перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко вважає, що у ВР може бути створена тимчасова слідча або спеціальна комісія з розслідування фактів, озвучених у телефонній розмові нібито Віктора Медведчука і Владислава Суркова.

29 січня 2021

27 січня 2021

16 грудня 2020


Рада утворила ТСК для розслідування причин збитковості вугільних підприємств

Верховна Рада ухвалила постанову “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування причин збитковості підприємств вугільно-промислового комплексу” (№2528).

02 грудня 2020


Рада утворила ТСК щодо пожеж на Луганщині

Народні депутати ухвалили постанову №4262 про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування причин виникнення у 2020 році масштабних пожеж у Луганській області.

10 листопада 2020

20 жовтня 2020


«Слуги народу» хочуть створити ТСК у Раді для розслідування пожеж на Луганщині

Народні депутати від парламентської фракції партії "Слуга народу" Руслан Горбенко і заступник голови фракції "СН" Максим Ткаченко ініціюють створення ТСК із розслідування пожеж на Луганщині.

29 вересня 2020

28 вересня 2020


Віцеспікерка вважає, що використанням грошей із COVID-фонду має зайнятися ТСК

Заступниця Голови Верховної Ради Олена Кондратюк закликає парламентаріїв обговорити необхідність створення Тимчасової слідчої комісії для з’ясування ефективності використання коштів Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.


ТСК щодо "вагнерівців": "Голос" збере підписи для позачергової Ради

Депутатська фракція "Голос" збиратиме підписи на підтримку проведення позачергової сесії Верховної Ради для розгляду проєкту постанови про створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування справи "вагнерівців".

24 вересня 2020


Комітет рекомендує депутатам визначитися з ТСК щодо “вагнерівців” у залі Ради

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував Верховній Раді винести проєкт постанови про створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування справи “вагнерівців” у зал засідань для голосування.

16 вересня 2020

15 вересня 2020

14 вересня 2020


ТСК щодо "вагнерівців": "Голос" закликає фракції внести свої кандидатури сьогодні

Депутатська фракція політичної партії «Голос» закликає інші фракції протягом 14 вересня внести кандидатури до складу тимчасової слідчої комісії для розслідування справи так званої приватної військової компанії Вагнера.

10 вересня 2020


Депутати Львівської облради вимагають виключити Кравчука і Фокіна з ТСК

Депутати Львівської обласної ради звернулися до Президента України Володимира Зеленського з кількома вимогами, одна з яких - виключити з Тристоронньої контактної групи Леоніда Кравчука та Вітольда Фокіна.

08 вересня 2020

04 вересня 2020


Справа "вагнерівців": Резніков пояснив, навіщо створювати ТСК у Раді

Створення Тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді щодо справи «вагнерівців» дасть змогу довести, що звинувачення на адресу найвищих посадовців України у зриві спецоперації із затримання бойовиків не знайшли свого підтвердження.

13 липня 2020


"Євросолідарність" вимагає створити ТСК щодо справ проти Порошенка

Парламентська фракція партії "Європейська солідарність" вимагає створити тимчасову слідчу комісію Верховної Ради щодо справ проти експрезидента Петра Порошенка, а також щодо тиску на Державне бюро розслідувань.

12 червня 2020


Суд у справі Стерненка заслухав як свідків трьох народних депутатів

Шевченківський районний суд у рамках засідання з приводу обрання запобіжного заходу Сергію Стерненку допитав як свідків депутатів Ради, членів ТСК щодо розслідувань нападів на активістів - Соломію Бобровську, Дмитра Гуріна і Гео Лероса.

05 червня 2020


ТСК Ради передасть правоохоронцям матеріали про "скрутки" та схеми з ПДВ

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадових осіб, які призвели до значних втрат дохідної частини держбюджету, вирішили передати правоохоронцям матеріали щодо фактів формування «схемного» податкового кредиту.

20 травня 2020


"Слуга народу" ініціює створення ТСК через "плівки Деркача"

Фракція "Слуга народу" ініціює створення тимчасової слідчої комісії з розслідування інформації з аудіоматеріалів, оприлюднених народним депутатом Андрієм Деркачем, які начебто вказують на те, що колишній віцепрезидент США Джо Байден чинив вплив на п'ятого Президента України Петра Порошенка.

07 травня 2020


ТСК з розслідування нападів на активістів проситиме про зустріч із Зеленським

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради для здійснення парламентського контролю за розслідуваннями нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів планує 7 травня направити до Офісу Президента прохання про зустріч із главою держави Володимиром Зеленським.

06 травня 2020

30 квітня 2020


Справи Гандзюк і Стерненка: ТСК проситиме Президента про зустріч

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради, що здійснює контроль за розслідуваннями нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів, має намір звернутися з листом до Президента для проведення зустрічі.


ТСК у справі Гандзюк чекає на Венедіктову - Баканов на засідання не прийде

Члени Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для здійснення парламентського контролю за розслідуваннями нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів протягом 2017-2018 років чекають на своєму засіданні 30 квітня генерального прокурора Ірину Венедіктову.


Заяви Уманського: Рада розширила проміжок часу, який охопить ТСК

Верховна Рада ухвалила постанову "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до значних втрат дохідної частини Державного бюджету України" (№0034).


Роботу ТСК з розслідування вибухів на артскладах продовжили на пів року

Верховна Рада продовжила на пів року роботу парламентської слідчої комісії, що вивчала обставини пожеж на п’яти складах боєприпасів у 2014-2018 роках у містах Ічня, Калинівка, Балаклія, Сватове та Кривий Ріг.

28 квітня 2020


ТСК у справі Гандзюк хоче заслухати Баканова і Венедіктову

Тимчасова слідча комісія ВР для здійснення парламентського контролю за розслідуваннями нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів протягом 2017-2018 років у середу, 29 квітня, заслухає очільників СБУ, ГПУ та адвоката потерпілих у справі Катерини Гандзюк.

27 квітня 2020


Вибухи на артскладах: Раду проситимуть продовжити роботу ТСК ще на пів року

Члени Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування пожеж (вибухів) на складах боєприпасів у 2014-2018 роках звертатимуться до парламенту з проханням продовжити діяльність ТСК ще на шість місяців.

24 квітня 2020


Створення ТСК щодо заяв Уманського ініціював Президент – Єрмак

Питання про створення у Верховній Раді Тимчасової слідчої комісії щодо перевірки інформації ексміністра фінансів Ігоря Уманського про корупцію запропонував внести до порядку денного позачергової сесії Президент.


У Раді створили ТСК для перевірки заяв Уманського про “податкові схеми”

Верховна Рада ухвалила постанову №3358 «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до значних втрат дохідної частини Державного бюджету України».

21 квітня 2020


У Раді хочуть створити ТСК для перевірки заяв Уманського про «податкові схеми»

У парламенті зареєстрували проєкт постанови «Про утворення ТСК ВР з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до значних втрат дохідної частини Держбюджету України» (№3358).

30 березня 2020

03 лютого 2020

17 січня 2020


Зловживання Павелка: ТСК направить заяву керівництву держави

ТСК ВР щодо розслідування можливих фактів зловживання службовим становищем президентом ФФУ, головою Комітету з питань бюджету ВР VIII скликання Андрієм Павелком планує направити заяву до керівництва держави з проханням пришвидшити розслідування справ, що стосуються порушень в українському футболі.

15 січня 2020

13 січня 2020

16 грудня 2019

12 грудня 2019


ТСК з розслідування нападів на активістів візьметься за справу Мирошниченка

Тимчасова слідча комісія для здійснення парламентського контролю за розслідуванням нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів протягом 2017-2018 років планує розширити часові межі щодо розгляду справ, щоб враховувати справу волонтера Артема Мирошниченка, що загинув у Бахмуті.

11 грудня 2019

26 листопада 2019


"Євросолідарність" вимагає створити ТСК через втручання Банкової в роботу правоохоронців

Депутатська фракція партії "Євросолідарність" розіслала керівникам усіх фракцій листи із закликом надати свої кандидатури до ТСК щодо розслідування фактів втручання Офісу Президента в роботу правоохоронних органів.

22 листопада 2019

15 листопада 2019


Рада утворила ТСК з розслідування корупції в українському футболі

Рада ухвалила постанову про утворення Тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування порушення законодавства президентом УАФ Андрієм Павелком при реалізації бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" у 2017-2018 роках.

31 жовтня 2019


Вибухи на артскладах розслідуватиме ТСК на чолі з Арахамією

ВР ухвалила постанову №#2312 "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування пожежі (вибухів) на складах боєприпасів в м. Ічня, м. Калинівка, м. Балаклія, м. Сватове, м. Кривий Ріг у період з 2014 по 2018 роки".

30 жовтня 2019

24 жовтня 2019


Напади на активістів: Раді пропонують знов утворити ТСК

У Верховній Раді зареєстровано проєкт постанови №2302 “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для здійснення парламентського контролю за розслідуванням нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів протягом 2017-2018 років”.

17 жовтня 2019


Разумков пояснив, навіщо створили ТСК щодо відновлення територіальної цілісності

Створення в парламенті Тимчасової спеціальної комісії з питань формування і реалізації державної політики щодо відновлення територіальної цілісності та забезпечення суверенітету України викликане подіями навколо інформації щодо "формули Штайнмаєра".


"Слуга народу" хоче ТСК щодо пожеж на складах боєприпасів

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія наступного тижня має намір зареєструвати у Верховній Раді проєкт постанови про створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування пожеж на складах боєприпасів.


Зміна власників та вплив РФ: за "телеканали Медведчука" візьметься комісія Ради

Верховна Рада утворення ТСК для проведення розслідування відомостей щодо дотримання вимог законодавства під час зміни власників інформаційних телеканалів та забезпечення протидії інформаційному впливу Російської Федерації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-