Третьякова

05 листопада 2021


Третьякову відсторонили від п'яти засідань Ради за слова про померлого Полякова

Верховна Рада відсторонила народну депутатку з парламентської фракції "Слуга народу" Галину Третьякову від участі в п‘яти пленарних засіданнях через її висловлення щодо смерті парламентарія від депутатської групи "Партія "За майбутнє" Антона Полякова.

04 листопада 2021


Рада завтра розгляне відсторонення Третьякової від участі у п’яти засіданнях – депутат

Верховна Рада у п’ятницю планує розглянути питання про відсторонення голови Комітету ВР з питань соцполітики і захисту прав ветеранів Галини Третьякової від п’яти пленарних засідань через її висловлювання на адресу померлого народного депутата Антона Полякова.

22 жовтня 2021


Комітет Ради рекомендував відсторонити Третьякову від п'яти засідань

Комітет Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР рекомендує парламенту позбавити народну депутатку від фракції "Слуга народу" Галину Третьякову права брати участь у п‘яти пленарних засіданнях.

21 жовтня 2021


Стефанчук визначиться в залі, чи підтримає відсторонення Третьякової від п'яти засідань ВР

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук буде визначатися, чи підтримувати відсторонення голови Комітету ВР з питань соціальної політики і захисту прав ветеранів Галини Третьякової від участі у п'яти засіданнях парламенту, під час розгляду цього питання в сесійній залі.


Комітет Ради отримав документи щодо відсторонення Третьякової від засідань – депутат

Парламентський Комітет з питань Регламенту отримав документи для розгляду питання про відсторонення голови Комітету з питань соцполітики Галини Третьякової від п'яти засідань через її висловлювання щодо смерті народного депутата Антона Полякова.

20 жовтня 2021


Третьякова не розуміє, чому має вибачатися за слова про померлого Полякова

Голова комітету з питань соцполітики і захисту прав ветеранів, народний депутат від фракції "Слуга народу" Галина Третьякова вважає, що не повинна вибачатись перед суспільством за слова про смерть члена депутатської групи "Партія "За майбутнє" Антона Полякова.

19 жовтня 2021


«Слуги» не підтримують звільнення Третьякової з посади голови комітету – Арахамія

Фракція партії «Слуга народу» не підтримує звільнення Галини Третьякової з посади голови Комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, але виступає за її відсторонення від участі у п'яти засіданнях ВР через слова про смерть депутата Антона Полякова.


До Комітету ВР ще не зверталися щодо відсторонення Третьякової від засідань – депутат

До комітету ВР з питань регламенту досі не надійшло звернення всіх парламентських фракцій та депутатських груп про відсторонення народного депутата Галини Третьякової від участі у п’яти пленарних засіданнях через висловлювання щодо смерті члена депутатської групи «Партія «За майбутнє» Антона Полякова.

18 жовтня 2021


Третьякову можуть відсторонити від п'яти засідань Ради – Стефанчук звернувся до комітету

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук звернувся до Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянути відсторонення очільниці Комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової від п'яти засідань парламенту через її висловлювання щодо смерті народного депутата Антона Полякова.

13 жовтня 2021


Стефанчук анонсував «гарячі» дискусії щодо відкликання Третьякової з посади глави комітету ВР

Голова ВР Руслан Стефанчук вважає, що обговорення на фракції «Слуга народу» можливого відкликання Галини Третьякової з посади керівника Комітету ВР з питань соцполітики через слова про смерть депутата Антона Полякова буде гострим.

11 жовтня 2021


Відстороняти Третьякову від участі у засіданнях Ради поки ніхто не пропонував - депутат

До комітету ВР з питань регламенту ще не надійшли звернення про відсторонення народного депутата від партії «Слуга народу» Галини Третьякової від участі у п’яти пленарних засіданнях через висловлювання щодо смерті члена депутатської групи «Партія «За майбутнє» Антона Полякова.

08 жовтня 2021


«Слугу» Третьякову просять відсторонити від п’яти засідань за слова про смерть колеги

Усі парламентські фракції та депутатські групи звернулися до Комітету Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту щодо відсторонення народного депутата від "Слуги народу" Галини Третьякової від участі у п’яти пленарних засіданнях ВР через висловлювання щодо смерті члена депутатської групи "Партія "За майбутнє" Антона Полякова.

24 березня 2021


Законопроєкт про подолання наслідків агресії РФ не скасовує пенсії мешканцям ОРДЛО – Третьякова

Законопроєкт про держполітику щодо подолання наслідків агресії РФ спрямований на захист осіб, які перебувають на тимчасово окупованій території, а також уперше дає законодавче визначення гібридної війни й запроваджує поняття органів місцевого самоврядування у вигнанні (екзилі).

20 січня 2021


Третьякова готує законопроєкт щодо контролю виробників медичного канабісу

Голова Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова готує законопроєкт, який визначить порядок контролю та обліку виробників рослин для передачі їх в подальшу роботу фармацевтам для виготовлення препаратів із медичного канабісу.

18 січня 2021


Третьякова пояснила, за рахунок чого запровадять другий рівень пенсійного забезпечення

Голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заперечує, що другий рівень пенсійного забезпечення, який планується запровадити в Україні з 2023 року, буде введено в дію за рахунок підвищення податків ЄСВ та ПДФО.

28 грудня 2020

20 грудня 2020

04 серпня 2020

19 липня 2020


Третьякова вважає зарплату депутатів ВР замалою для нормальної роботи

Народна депутатка від фракції «Слуга народу», голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова вважає замалою заробітну плату парламентаріїв для якісного забезпечення їхньої роботи.

10 липня 2020

06 липня 2020

01 липня 2020


Фракція "Слуга народу" збереться через скандал із Третьяковою

Депутатська фракція політичної партії "Слуга народу" планує 2-3 червня провести засідання, під час якого обговорити скандальну заяву голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової.

30 червня 2020


Разумков не отримував звернень щодо відкликання Третьякової з посади голови комітету ВР

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не отримував від представників депутатських фракцій і груп жодних звернень щодо відкликання народного депутата від фракції “Слуга народу” Галини Третьякової з посади голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.


Третьякова заявляє, що проти неї запустили проплачену кампанію з дискредитації

Народний депутат від "Слуги народу", голова Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що проти неї ведеться проплачена кампанія через ініційовані неї реформи, а також через її діяльність у Тристоронній контактній групі.

26 червня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-