Тіллерсон

19 листопада 2019

08 грудня 2018

28 грудня 2017


США закликає Росію повернутися до СЦКК

Росії варто повернутися до участі у Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

27 грудня 2017

22 грудня 2017

20 грудня 2017

18 грудня 2017

14 грудня 2017

13 грудня 2017

12 грудня 2017

10 грудня 2017


США зробили заяву щодо прав людини

У 69-ту річницю ухвалення в ООН Загальної декларації прав людини Сполучені Штати закликали всі нації неухильно дотримуватися її як основи для свободи та справедливості у світі.

08 грудня 2017


Медіа США критикують Тіллерсона за слова про “роль Кремля у війні в Україні”

Попри серйозний резонанс у США щодо втручання РФ у президентські вибори минулого року, державний секретар Рекс Тіллерсон все ж заявив у ОБСЄ, що єдиною найбільшою проблемою в американсько-російських відносинах є агресія Москви проти України.

07 грудня 2017


Тіллерсон після зустрічі з Лавровим: Ми отримали прогрес

Держсекретар США Рекс Тіллерсон вважає, що під час його зустрічі у штаб-квартирі ОБСЄ у Відні з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим був досягнутий певний прогрес, щоправда керівник Держдепу не уточнив деталей.


Тіллерсон виправив журналіста: Анексія Криму – це не довершений факт

Державний секретар США Рекс Тіллерсон наголошує, що твердження про російську анексію Криму як довершений факт є хибним, оскільки США і решта країн Заходу не визнають окупації та анексії українського півострова.


Тіллерсон нагадав про участь Росії у конфліктах на пострадянському просторі

Державний секретар США Рекс Тіллерсон засудив кроки Російської Федерації, які блокують зусилля з мирного врегулювання конфліктів в окупованих регіонах Грузії – Абхазії та Південній Осетії.


Тіллерсон в ОБСЄ: маємо поважати право України на вибір майбутнього

Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив в ОБСЄ, що Україна бореться з російською агресією, оскільки обрала власне майбутнє як незалежна й суверенна держава, і міжнародна спільнота має поважати це.


Тіллерсон назвав умову зняття санкцій з Росії

Державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Штати дотримуються жорсткої лінії щодо Росії, додавши, що Вашингтон зберігатиме режим санкцій доти, доки російські війська не вийдуть з України.


Клімкін розповів, про що говорив зі шведською колегою

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час зустрічі з міністром закордонних справ Королівства Швеція Маргот Вальстрьом на полях засідання Ради міністрів ОБСЄ у Відні обговорив розгортання миротворчої місії ООН на всій окупованій території Донбасу.


Клімкін і Тіллерсон обговорили "блакитні шоломи" на Донбасі

Міністр закордонних справ Павло Клімкін обговорив із держсекретарем США Рексом Тіллерсоном питання миротворчої місії ООН на Донбасі, енергетичну безпеку та підтримку Сполученими Штатами антикорупційної системи в Україні.

06 грудня 2017


Тіллерсон про своє “звільнення”: Ці балачки з'являються кожні шість тижнів

Глава Державного департаменту США Рекс Тіллерсон заявив, що поширена вкотре інформація про начебто наміри Білого дому змістити держсекретаря з посади є хибною та порадив журналістам змінити свої джерела в адміністрації.

05 грудня 2017

04 грудня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-