Теракт в Оленівці

31 січня 2023

30 січня 2023

26 січня 2023


Відбулася онлайн-зустріч з родинами нацгвардійців, які постраждали в Оленівці - Лубінець

За участю представників Координаційного штабу, Нацгвардії, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини і МКЧХ відбулася онлайн-зустріч з родинами захисників Національної гвардії України, які постраждали внаслідок теракту в Оленівці. 

12 січня 2023

07 січня 2023


Подоляк вважає, що росію мали б виключити з Радбезу ООН після недопуску місії до Оленівки

росію не виключають зі складу Радбезу ООН навіть після того, як вона не пустила до колонії в Оленівці місію цієї організації з розслідування вибуху, внаслідок якого загинули понад 50 захисників України.

05 січня 2023


Генсек ООН розпустив місію щодо розслідування обстрілу Оленівської в’язниці росією

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш розпустив місію зі встановлення фактів щодо вибуху в Оленівській в’язниці 29 липня 2022 року, внаслідок якого загинули десятки українських військовополонених.

10 грудня 2022


Лубінець зустрівся з новим президентом МКЧХ: наголосив на важливості візиту до Оленівки

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив новому президенту Міжнародного комітету Червоного Хреста Мір’яні Сполярич-Еґґер про важливість візиту в Оленівку Донецької області, де загинули понад 50 захисників України.

28 жовтня 2022

18 жовтня 2022

17 жовтня 2022


Червоний Хрест досі не отримав гарантій безпеки, аби відвідати полонених в Оленівці

Група з 11 співробітників Міжнародного комітету Червоного Хреста готова відвідати всіх військовополонених, які утримуються в окупованому Донецьку, у тому числі в Оленівській в’язниці, проте досі не отримала гарантій безпеки,

15 жовтня 2022

06 жовтня 2022

05 жовтня 2022

28 вересня 2022


Лубінець досі не може потрапити в Оленівку, в росії порадили звертатися до «омбудсмана днр»

Уповноважений ВРУ з прав людини заявив, що російський омбудсман тетяна москалькова після його запиту щодо спільного візиту в Оленівку надала відповідь, що він має звертатися до «омбудсмана днр» щодо цього, оскільки «днр» нібито є окремою державою.

18 вересня 2022


росмедіа повідомляють про черговий обстріл колонії в Оленівці - омбудсмен

За інформацією російських пропагандистських медіа під обстріл знову потрапила Оленівка - колонія на тимчасово окупованій території Донеччини, де всупереч Женевським конвенціям утримуються українські військовополонені та цивільні заручники.

14 вересня 2022

09 вересня 2022


Лубінець розповів, що не так зі складом місії ООН в Оленівку

Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець, коментуючи склад місії ООН зі встановлення фактів щодо вибуху у в’язниці в Оленівці 29 липня 2022 року, яка скоро розпочне свою роботу, заявив, що лише такий склад цієї місії міг задовольнити рф.

08 вересня 2022

06 вересня 2022


У Києві родини «азовців» провели акцію пам’яті загиблих в Оленівці

На Софійській площі в Києві Асоціація родин захисників «Азовсталі» разом з небайдужими мешканцями й гостями столиці вшанували пам’ять українських захисників, полеглих від теракту в колонії у селищі Оленівка Донецької області.


Минуло 40 днів від теракту в Оленівці: родичі полонених обурені відсутністю належної реакції світу

Минуло 40 днів від теракту в Оленівці, де загинули та отримали поранення українські військовополонені, але належної реакції цивілізованого світу на цей злочин досі не відбулося. Родичі військовополонених нічого про своїх близьких не знають.

01 вересня 2022

30 серпня 2022

26 серпня 2022

24 серпня 2022


Якщо не спрацьовує один план - переходимо до іншого: омбудсмен розповів про обмін полоненими

Робота зі звільнення захисників Маріуполя та інших військопополонених та цивільних заручників ведеться щоденно, і коли не спрацьовує один план, причетні до цього процесу одразу переходять до інших планів.

23 серпня 2022


В ООН сказали, що заважає її фахівцям почати розслідування теракту рф в Оленівці

Організація Об'єднаних Націй підготувала групу фахівців, які займуться встановленням фактів загибелі близько 50 українських військовополонених в колонії, що в окупованій Оленівці, однак група поки не зможе зайнятися розслідуванням на самому місці події.

19 серпня 2022

18 серпня 2022


Президент наполягає на встановленні повної правди про теракт рф в Оленівці

Президент Володимир Зеленський закликав генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша задіяти всі можливості Організації Об’єднаних Націй для дотримання росією всіх норм міжнародного права щодо поводження з полоненими і для встановлення правди про події в Оленівці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-