Святий Миколай

05 січня 2021

01 січня 2021

28 грудня 2020

24 грудня 2020

23 грудня 2020

21 грудня 2020


На Закарпатті цьогоріч таки ходили Миколайчики

Традиційний парад Миколайчиків провели на Закарпатті в суботу на День святого Миколая, також у неділю відбувся традиційний гірський похід Миколайчиків — цьогоріч маршрут пролягав Боржавським хребтом на Міжгірщині.

20 грудня 2020


Міжнародна культурно-мистецька акція до Свята Миколая об’єднала українців з 4 континентів

Товариство зв'язків з українцями за межами України «Україна-Світ» провело 19 грудня онлайн Міжнародну культурно-мистецьку акцію для дітей українського зарубіжжя «До вас їде український Миколай», до якої долучилися маленькі українці з 18 країн на 4 континентах.


Українці Угорщини готують подарунки до зимових свят для дітей-сиріт зі Львівщини і Волині

Українське Товариство «Нова хвиля» м. Будапешт, Українська церква в Угорщині та Дім українських традицій м. Будапешт збирають різдвяні подарунки для 80 дітей-сиріт у Львові та на Волині.

19 грудня 2020

18 грудня 2020


До Миколая командування ООС роздало дітям Донбасу подарунки

У рамках гуманітарної ініціативи «Допомога Схід», до Дня Святого Миколая офіцери командування Об’єднаних сил Збройних сил України проводять благодійну акцію для дітей з прифронтових населених пунктів Донеччини та Луганщини «Книжка в гості завітала — свято дітям влаштувала». 


Подружжя Зеленських відвідало святкове містечко «Миколай приймає друзів»

Президент України Володимир Зеленський з дружиною Оленою відвідали святкове містечко для дітей і дорослих «Миколай приймає друзів», яке працюватиме поблизу Офісу Глави держави під час новорічних свят.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-