Сурогатне материнство

04 січня 2022

28 грудня 2021

08 листопада 2021

12 жовтня 2021

17 серпня 2021


Денісова просить Прем’єра врегулювати проблему сурогатного материнства – потрібні закони

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова підготувала лист Прем’єр-міністру Денису Шмигалю щодо нагальної необхідності прискорення ухвалення нормативно-правового акта у сфері репродуктивних технологій та сурогатного материнства.

12 липня 2021

16 червня 2020


Україна має визначитися з позицією щодо сурогатного материнства — Денісова

Україна повинна визначити позицію держави щодо комерційної послуги «сурогатного материнства» або альтруїстичного народження, а також конкретизувати вимоги до батьків, які мають намір скористатися зазначеним методом.

01 червня 2020


"Ринок" сурогатного материнства варто закрити для іноземців — дитячий омбудсмен

Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба вважає, що в Україні варто заборонити сурогатним матерям народжувати для іноземних громадян, щодо українських пар — питання слід обговорювати.

30 травня 2020


По немовлят, народжених від сурогатних матерів, приїхали батьки з Аргентини

Сьогодні вночі в закритому на карантин аеропорту «Бориспіль» приземлився чартерний рейс , яким із Аргентини прибули 11 подружніх пар по немовлят, народжених їм від сурогатних матерів-українок.

28 травня 2020


Іспанці хочуть забрати немовлят: Денісова зустрілась із послом щодо сурогатного материнства

Уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денісова зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Іспанії в Україні Сильвією Хосефіною Кортес Мартін щодо сприяння іспанським подружжям отримання дозволу на в’їзд до України, щоб забрати їхніх новонароджених дітей.

21 травня 2020

19 травня 2020


Проблеми сурогатного материнства треба врегульовувати на рівні закону - експерт

Карантин і скандал навколо ситуації з дітьми, народженими за програмою сурогатного материнства, яких через карантин не можуть вивезти з України їх генетичні батьки, розкрив проблему законодавчого врегулювання цієї сфери.

15 травня 2020

14 травня 2020


З України вивезуть дітей від сурогатних матерів, народжених під час карантину - Денісова

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова спільно з представниками Міністерства закордонних справ і Державної міграційної служби домовилися про вивезення за межі України дітей, яких у період карантину народили сурогатні матері.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-