Шумков

22 жовтня 2019

17 жовтня 2019

Політв'язень Шумков, який оголосив голодування, вимагає зустрічі з омбудсменом РФ

До бранця Кремля Олександра Шумкова після оголошення ним голодування приходило керівництво російської колонії, проте він наполягає, що діалог вестиме лише з уповноваженою з прав людини РФ Тетяною Москальковою.

16 жовтня 2019

15 жовтня 2019

"Охоронець Яроша" оголосив голодування у колонії РФ

Український політв’язень Олександр Шумков, який перебуває в російській колонії, оголосив голодування з вимогою припинити шантаж з боку Росії з використанням ув’язнених на перемовинах в "мінському" та "нормандському" форматах.

03 жовтня 2019

25 вересня 2019

Сумівці передали Зеленському листа з проханням якнайшвидше повернути Шумкова в Україну

Світова управа Спілки української молоді  (СУМ) під час зустрічі української громади США з Президентом України Володимиром Зеленським передала йому лист-клопотання з проханням сприяти якомога швидшому поверненню в’язня Москви Олександра Шумкова в Україну.

19 вересня 2019

Сумівці світу просять Зеленського сприяти якнайшвидшому поверненню політв’язня Шумкова в Україну

Світова управа Спілки української молоді (СУМ) просить Президента України Володимира Зеленського включити прізвище політв’язня Олександра Шумкова до переліку осіб, щодо яких ведуться перемовини про якнайшвидше повернення в Україну.

17 вересня 2019

10 вересня 2019

Політв'язня Шумкова відвідав український консул

Український політв'язень Олександр Шумков у листі латвійській активістці Тетяні Лазде повідомив, що його відвідував український консул, а також повідомив про прохання в інформпідтримці іншого ув'язненого в колонії, громадянина Росії Багаудіна Опієва.

06 вересня 2019

Суд РФ продовжить розгляд справи політв’язня Шумкова 30 вересня

У Росії Торжоцький міжрайонний суд продовжить розгляд справи за позовом українського політв’язня Олександра Шумкова про скасування незаконного рішення щодо тримання його в штрафному ізоляторі 30 вересня 2019 року.

05 вересня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-