Сюмар

02 січня 2019

Сюмар вважає, що Зеленський не готовий до посади Президента

Народний депутат з фракції "Народний фронт", глава Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар вважає шоумена Володимира Зеленського неготовим до посту Президента.

Сюмар вважає, що Гройсман, Яценюк і Кличко поки що не підуть у президенти

Народний депутат від фракції «Народний фронт», голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар переконана, що ні Арсеній Яценюк, ні Віталій Кличко не балотуватимуться на виборах 2019 року на посаду президента.

27 листопада 2018

19 листопада 2018

22 жовтня 2018

03 жовтня 2018

Сюмар вибачилася за нецензурну лайку Барни на адресу журналіста

Голова Комітету ВР з питань свободи слова Вікторія Сюмар вибачилася за дії свого колеги по парламенту, Олега Барни, який використав нецензурну лайку у розмові з журналістом, та закликала Регламентний комітет дати оцінку його діям.

27 вересня 2018

Напад охорони Медведчука на журналістів: Сюмар хоче почути звіт поліції на комітеті ВР

Голова Комітету ВР з питань свободи слова Вікторія Сюмар запросить на наступне засідання представників Нацполіції для звіту про хід розслідування нападу на журналістів Радіо Свобода Михайла Ткача і Кирила Лазаревича у листопаді-2017.

07 вересня 2018

Сюмар пояснила зростання рейтингів деяких політиків прогалиною в законі

Політики свідомо не хочуть законодавчо врегульовувати питання використання політичної реклами у невиборчий період, аби мати змогу маніпулювати свідомістю людей для підвищення своїх рейтингів.

04 вересня 2018

31 липня 2018

Напад у Херсоні: Сюмар вважає зам'якою статтю "хуліганство"

Голова комітету ВР з питань свободи слова Вікторія Сюмар проситиме змінити кваліфікацію злочину, скоєного проти працівниці міської ради, відомої громадської активістки Катерини Гандзюк з "хуліганства" на більш сувору.

30 липня 2018

25 липня 2018

11 липня 2018

10 липня 2018

У нинішньому скликанні Ради "гетто" для журналістів не буде - Сюмар

Голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформполітики Вікторія Сюмар заявляє про погоджену з Головою ВР позицію щодо неприпустимості обмеження доступу журналістів до парламенту та необхідності поліпшення умов роботи ЗМІ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-